Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eele_Student

[Video HD pamoka] Naujasis vairavimo mokyklos egzaminas

  

93 balsai(-ų)

  1. 1. Ar ši pamoka jums padėjo išlaikyti vairavimo egzaminą?

    • Taip, labai
      47
    • Ne, viskas man čia neaišku
      4
    • Neaktualu man tai, teisių dar nelaikiau
      3
    • Teises išlaikau nė nepažiūrėjęs į šį video
      39


Rekomenduoti pranešimai

Puiku,kad sukūriai.

Ačiū už gerus žodžius

Žinoma, kad pravers naujokams

Taip sutinku, tokiu tikslu ir kūriaurolleyes.gif

Gerai, naujokai galės pasižiurėti, man irgi nesisekė, gal tik iš kokio 50karto išlaikiau, kelis kartus vos nemiriau dėl to šokinėjimo per pastatą ir naujos mašinos imimo, dar buvo du kurie stovėjo ant kelio ir mušdami mane užkliudė, tai iš nervu papjoviau iš nugaros, tada daug kartu po pasiimimo mašinos atsirasdavau kitų mašinų kruvoje ir viskas susigadindavo, ir galiausiai kai buvau per plauka nuo teisių išsilaikimo man FTB pasiūlė baudą... Tada vėl koki 10 kartų neišlaikiau iš nervu atsijungiau, po kelių valandų gryžes ramiai išsilaikiau teises... . Tokia mano teisių laikimo įstorija.

P.S. Koks dainos pavadinimas?

Atsakymas yra žemesniame komentare...Lika - Coturo. Don Omar - Danza Kuduro perdirbinys, kuris labai jau mielai skamba :)

Šaunuolys, kad suteiki tokią prasmingą pagalbą.Tikrai padės laikantysiems.Ir kaipgi tu netingi naktim čia bovytis? Tiesiog +rep

Dėkui Gang, už tokį įvertinimą kaip prasmingą pagalbą. Žinoma ačiū ir už REP. Na dieną nepavyktų nufilmuoti, arba tam prireiktų gana daug laiko.laugh.gif Todėl toks paros metas tinkamiausias. Bet anokia čia išimtis, aš dažnai naktimis sėdžiu atsipalaidavimui po mokslų dienos, kai tenka kalt kokias nesąmoningas teorijas. Mano, kad aš serveryje retai bepasirodau tik tie, kurie nežaidžia vėlai vakare, kiti naktinukai mane dažnai mato smile.gif

Letas koks :DDDD

Aš greitai ten viską perėjau iš 10 karto

Good for you laugh.gif

Gerai, kad sukūriai, bet jei gali pasakyt su kokia programa uždėjai raides ir t.t? Nu turbūt supratai manę .

Naudoju tik profesionalią įrangą laugh.gif Sony Vegas Pro 10. Programos kaina apie pora tūkstančių, linkomanijoj for free laugh.gif

Naujokams tikrai padejai gal net ir ne naujokams

Na sutinku su tavim... Gal reikėjo pasakyti tiems kas pirmą kartą laikys teises naujojoje VM aikštelėje :) Juk aš pirma kartą irgi laikiau su 450k XP ir buvau visiškai žalias laugh.gif

Lika - Coturo

Wankis žino, nes aš pats jam šitą dainą siunčiau :D taip pavadinimas pas mane toks, bet kas žino, labai jau keistai skamba, gali būti ir pervardintas.unsure.gif

Gerai,padarei a6 išlaikau irgi iš antro karto.

Sveikinu, puikus vairuotojas matyt esi, tik idomu paklaust po video peržiūros, ar jau išlaikei savomis jėgomis? :)

labai puiku naujokam tikrai pravers ir man nes dar nelaikiau patobulintame VM teisių bet greit teks nees turiu 6 balus ;DD

Na vat, buvo puikus susipažinimas šio video peržiūra, tikiuosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...