Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Albеrtas_Shifter

Pagalbos vertė 20'000'000 MLN

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Albеrtas_Shifter

Sveiki, turiu telefoną nokia LUMIA 800. Ir kaip manau pas mane sugedo šita dalys: dcd407d9c18b85fdb21716ad4408a945357.jpg ir telefonas nesikrauna. Taigi gal žinote kaip pakrauti telefoną kitaip :? Arba gal žinote kiek toks šudukas gali kainuoti ;?

KAS PASAKO KAIP PAKRAUTI JI BE USB JUNGTIES IR MAN JIS KRAUNASI - DUODU 20'000'000 MLN.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinai, jeigu čia nauja telefono versija, yra ebėjui toks dalykėlis, kaip magnetinis kroviklis, nu jis šiaip brangokas (20dolerių tai apie 50 litų), paieškok ebay,com ir manau surasi, tik nėra garantijos kokiam jis laikui, o naudojimas paprastas - įkiši tą prietaisą į rozetę, tada ant to prietaiso uždedi telefoną taip, kad baterija būtų padėta ant jos, o ne ekranas. Pasidomėk ir tikrai rasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Albеrtas_Shifter

Esu girdėjas kad per kažkokį specialų adapterį per ausinių lizdą eina pakrauti, pats nežinau bet turi pasižiūrėti nete kažkur

Turiu ir tą laidą, bet LUMIA nepalaiko tokio .. ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Albеrtas_Shifter

Nusipirk akumo baterijos dėžute tiesiog kaip išsikrauna išimk baterija idedi į ta kaip dėžute ar kokiaten nesam ir jau po 2val pilnas akumas ~20lt turgui kainuoja tik nepirk iš salono permokėsi ~50lt Manau naudinga :-)

Baterija įmontuota..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...