Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Pamenu ankščiau išgelbėti direktoriai, pavaduotojai rašydavo per /d.. „Dėkoju SWAT'ams, kad išgelbėjo ir didelis dėkui Bick_Sniox kuris atrišo mane."

aš kai į serverį atėjau buvo 2011 metais, 9 - 11 tarp šių mėnesių kažkur, tai ir aš dar pamenu, kai rašydavo tai. pamenu, kai dar nemokėjau nei anketų pildyt nieko, pildydavau pas ZyWhite į swat, bet nesisekdavo. ;D Dar atsimenu, kai anketas reikėdavo siųsti į elektroninį paštą (gp dažniausiai, lygtais pas krokodilą dandį), kartais būdavo, kad reikėdavo siųsti medikų anketas į el. paštą (daugiau nepamenu kur reikėdavo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aš kai į serverį atėjau buvo 2011 metais, 9 - 11 tarp šių mėnesių kažkur, tai ir aš dar pamenu, kai rašydavo tai. pamenu, kai dar nemokėjau nei anketų pildyt nieko, pildydavau pas ZyWhite į swat, bet nesisekdavo. ;D Dar atsimenu, kai anketas reikėdavo siųsti į elektroninį paštą (gp dažniausiai, lygtais pas krokodilą dandį), kartais būdavo, kad reikėdavo siųsti medikų anketas į el. paštą (daugiau nepamenu kur reikėdavo).

į ballas pas mus su greendeathu reikėjo pamenu dar buvo theballaspavaduotojas@gmail.com lygtais, tik pass db neprisimenu, daug anketų ten buvo prisimenu, kaikuriuos juokingos, net paskaityt, bet reikia tik pass prisimint :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...