Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Heh gaila nuotrauku neturiu, bet atsimenu kai budavo retas darbas,kuriame apklausdavo per ts. Dar pamenu kai buvau np ir Wankis tuo metu buv pd dyrikas apie 2012 metu pradzioj su spd saika(Kasia, Domkus, Eclipsas arba gang fozzy) norejo pagerinti rekorda ar kazka panasaus atimtu narkotiku ir metese visi po 10m ar pns tik kiek zinau nepavyko, nes 1 is ju pabijojo mestis :D. Tiksliai nepamenu, bet kazkas panasaus buvo :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau žaist tuomet kai dar Ignas_Malboro buvo PD direktorius, pirmas vartotojas buvo Karolis_Balboa, žaidžiau nieko nesupratau nes žaidžiau pirmą kartą SA:MP, tuomet dar žaidė mano draugai tokie kaip James_Calderon, Tadas_Dumcius, važinėdavau su Rancher juodu į klubą ten prisigerdavom, mentai gaudydavo buvo tiesiog įdomu žaisti, prisimenu dar tą dieną kai paprašiau Iae_Spyro pakvietimo į Cosa Nostra mafija ir jis manę priėmė, vėliau žaisdavom su Zilviu_Salvation ir kitais draugais. Pamenu dar tą dieną kai pildžiau į Cosa Nostra mafijos direktorių kai DPKT buvo John_Carter ir dėjau video. Direktoriumi tapau :)

 

Video: 

 

 

Video kai darydavau atnaujinimus kiekvienus :D

 

 

Kai buvau CN direktorius treniruotės video:

 

 

Medikų treniruotė pas Bing_Bong ar kaip ten :D

 

 

Tai tiek ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Budavo laikai nerealus gal kas mane ir prisimins Botas_Kileris, Gaujos buvo nerealios Su šaltaisias Awesome, Atsimenu kai GS metė iššuki TB, LS kašio aikštei 20h :D Teisėsauga viska aptvėre žiurovu buvo 40 +/- Visa PD stebėjo kova nebuvo tokiu protu kaip dabar kad šaudyt iš kaškur toli ir pnš kovos buvo lygios, Direktoriai Night_Mare ir Paul_More buvo tikrai nerealus laikai. Konkurentuose vienintelis turėjau 3lvl admin ir getindavau visus flood pareidavo kaip dabar sakytum /sms pirmas parašes laimės 200m. i TB kai pirmą karta patekau iš +/- 30žmoniu atsakiau vienintelis kad galimą naudoti tik žole ir nieko daugiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...