Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Buvo geriausia tai, kad nebuvo jokių DDOS atakų. Mafijų, gaujų karai vyko įdomiai, niekas neatsijungė ne savo noru. O dabar jei nušauni 3 per karą sėdi be interneto, o jei dar turi valdžią, tai išvis gali mesti modemą pro langą.

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsimenu dar reikėdavo net i mafijas pildyti anketas. Va mano anketa i imm. 

 

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Raidas_Street

2. Jūsų turimas xp kiekis? Beveik 200k.
3. Kokia yra mafijos paskirtis? Beveik 60k.
4. Kodėl norite būti būtent šioje mafijoje? Nes jau joje pakankamai senai buvau. Beto dabar naujas direktorius taigi noriu pabandyti.
5. Jūsų šaudymo įgudžiai [*/10] [bus tikrinama] ? 9/10
6. Ar turite TS, bei mikrofoną, bei nebijosite šnekėti? Žinoma turiu. Šnekėti tikrai nebijau.
7. Kiek jums metų? 14.

<<<SITUACIJOS>>>(įrašytus žodžius paryškinkite)

1. Įsidarbinate į Immortal mafija parašote /skin pasirenkate.......( Numeris. 2.) Pasiemate darbinį motociklą ir padarote /tpsf jus apšaudo ūsius jūs.......(Jai spėčiau padaryčiau ss. Ir įdėčiau į web. Nes aš dminti mieste nebegaliu.)
nuvažiuojate toliau, pamatote, kaip bendradarbis su darbine uniforma šaudo apskritai visus jūs.....(Vaziuociau nuo jo kuo tuoliau)galiausiai Imm dir/pav kviečia visus į bazę, jūs.....(Aš gražiai nuvažiuoju į bazę)
Galiausiai nusprendi, kad mafijozo gyvenimas tau per sunkus ir tu rašai /paliktidarba, bet prieš tai....(Turiu webe užpildyti anketą, kad palieku darbą.)

2. Grobimas. Tu pasislėpęs, teisėsauga tavęs nemato. Tačiau tu esi vos gyvas, vienas šūvis ir miršti. Iki heal pickup'o vos keli metrai, ka darai? Negalima per karus prieš teisėsaugą healintis. Reikia kovoti garbingai. Taigi aš tada lysčiau ir šaudyčiau į teisėsaugą nesvarbu kiek hp, nes healintis tikrai negalima.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geri laikai buvo, kai ankščiau /tpsf padarai ir gal 20 mašinų vienoj vietoj atsirasdavo :D Kai nebuvo LV turgaus, o LS ant smėliuko turgelis būdavo :) Kai anksčiau ateini į ts.sarg.lt ir girdi, kaip Pešliaką pizdavoja :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geri laikai buvo, kai ankščiau /tpsf padarai ir gal 20 mašinų vienoj vietoj atsirasdavo :D Kai nebuvo LV turgaus, o LS ant smėliuko turgelis būdavo :) Kai anksčiau ateini į ts.sarg.lt ir girdi, kaip Pešliaką pizdavoja :DD

Pamenu turgai vykdavo sf prie vyriausybes arba /tpls dar kai buvo 100 k kai 100m kiek pamenu purma mila per 3 men uzdirbau

Kai rida po 1k keli laimingas kiek eiina ka sb free mute DDOS cytai ispyzdeje vaikai duodi po 2k kelt mazai duok 3 arba keleju premiju praso ahuel laikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvo geriausia tai, kad nebuvo jokių DDOS atakų. Mafijų, gaujų karai vyko įdomiai, niekas neatsijungė ne savo noru. O dabar jei nušauni 3 per karą sėdi be interneto, o jei dar turi valdžią, tai išvis gali mesti modemą pro langą.

Tada nereikėjo nė dosų ir taip servas lagino kaip nežinia kas ;d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...