Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias egyda_sawas

egyda_sawas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias egyda_sawas

Vardas? Egidijus bet visi egyda vadina:)

Pravardė? nepykit bet savo nesakysiu uzsimanysit triusiku dydi dar suzinoti bet mergos juokingiausia kaspisija:D

Amžius? gal dauk kas nepatikesit bet 25

Zodiako ženklas? Ozeragis

Kur gyveni? Siauliai

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? duomiuosi ar po darbo alaus iseis atsigerti:D

Ką veiki laisvalaikiu? darbo dienom dirbu o laisvalaikiu bunu su seima arba prie pc world of tanks ir pagalvojau prisiminti senus laikus samp:)

Kiek laiko žaidi serveryje? dabar tik pradesiu po 3metu pertraukos

Ar ilgai žaidi SA-MP? seniau zaizdvau labai daznai pries 3metus kaskur bet pagalvojau po darbo laisvo laiko turint kodel vel nepabandzius laika praleisti pasvaikti nesvarbu kad man 25:) seniau reklama.llt buvau ir admin ir policininku ir pan

Kokius filmus mėgsti? As jau pats filmus kuriu nakti su savo drauge tintobraso aistros:DD jai rimtai tai komedijos veiksmo tikrais faktais paremtus filmus nemegstu fantastiniu:)

Kokios muzikos klausai? jai istikruju tai nesu nusistates stiliaus priklauso nuo dainos

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? ciucika beveisli:D

Turi brolių, seserų? 1 broli viresni

Koks tavo gyvenimo tikslas? koks skirtumas vistiek tu man nepadėsi pasiekti to tikslo

Kokie tavo privalumai? esu draugiskas isties (kol nesupygdo) megstu humora paprikolinti gerai praleisti laika:)

Kokie tavo trūkumai? mano penis vos 3 cm juokauju nepajimkit uz rimta :D nu ka zinau ne man spresti apie trukumus kekvienas zmogus mazai savyje randa trukumu dzniausiai kiti mato

Bendrai? Nu ka zinau nesmerkit manes labai kad man 25 ir dar vis uzsimaniau laisvalaikiui pazaisti gta tikiuos sugyvensim gal niera tas servas vaiku darzelis nes labai tokiu nemegstu:) sekmes gal susibendrausim:)

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

http://www.part.lt/img/014f69321d8ef2847ef40efdf300b218172.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...