Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Marka_Keilo

Laptopo pagalba

Klausimas

Sveiki, manau padėsit sutvarkyti problemą. Taigi pradedu. Žaidžiant sampą mano laptopo temperatūra pakyla iki ~86 laipsnių ir išsijungia laptopas.. Kai nežaidžiu sampo mano laptopo temperatūra būna ~60 laipsnių. Padėkit kaip ištaisyt problemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Neištaisysi ... Tavo loptopas nera pritaikytas žaidimams . Tu pažaidiai pora savaičiu perkaito aušintojas pradejo blogai veikti ir viskas ... Turi pirkti pritaikyta žaidimams arba tieisog pats susidėk iš detaliu

P.S Reta geimeri rasi kuris su LopTop'u nes visi žmones kurie žaidžia žaidimus kaip BF4 Ir t.t. Naudoja stacionaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neištaisysi ... Tavo loptopas nera pritaikytas žaidimams . Tu pažaidiai pora savaičiu perkaito aušintojas pradejo blogai veikti ir viskas ... Turi pirkti pritaikyta žaidimams arba tieisog pats susidėk iš detaliu

P.S Reta geimeri rasi kuris su LopTop'u nes visi žmones kurie žaidžia žaidimus kaip BF4 Ir t.t. Naudoja stacionaru.

bet as su šitu laptopu jau beveik 2 metus , ir ankščiau nieko nebūdavo. Dabar prieš pora savaičių pradėjo išsijunginėt lošdamas.. Man atrodo reikia išvalyt ta CPU su siurbliu, gal dulkių dafiga yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bet as su šitu laptopu jau beveik 2 metus , ir ankščiau nieko nebūdavo. Dabar prieš pora savaičių pradėjo išsijunginėt lošdamas.. Man atrodo reikia išvalyt ta CPU su siurbliu, gal dulkių dafiga yra.

tai bandyk valyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...