Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Superman

Tobulumui nėra ribų!!!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Taigi šiandien man vyko vienos svarbiausių varžybų. Rezultatu tikrai labai džiaugiuosi, kadangi prieš 6 mėnesius tuose pačiuose varžybuose pastūmiau 85Kg ir išroviau 67kg, ir tada visiem jau atrodė, kad daugiau šioje svorio kategorijoje tikrai neįmanoma pakelti, kadangi tai buvo lietuvos stūmimo, rovimo ir dvokovės rekordai. Bet kaip sakoma tobulumui nėra ribų! Šiandien tuose pačiuose varžybuose išroviau 75kg sveriančia štanga ir pastūmiau 95 kg. Gal ir keista, bet teko pačiam gerinti savo prieš 6 mėn pamuštus rekordus :D. Taigi padaręs štai tokius rekordus tapau ir absoliučiu varžybų nugalėtoju! T.y iš visų svorio kategorijų mano rezultatas buvo geriausias. Štai ir video kaip pagerinamas galima sakyti visų laikų lietuvos rekordas, kuris manau dar bus daug daug metų, kadangi sveriant 58kg tikrai ne kiekvienas galėtu iškelti 95kg sveriančia štanga.

Video:

Absoliutaus nugalėtojo apdovanojimas :P94cbe4ce6894d308a4ba3e8414299c01754.jpg

Ačiū, kad skaitėte!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mldc. Taip ir toliau

Dėkui

Na tikrai saunuolis ;).Mano svoris 69 kilogramai stumiu nuo krutines 86 kilogramus ir israunu 63 kilogramus nors labai stipriai nesitreniruoju.Bet tu stenkis,sumusk ne tik Lietuvos rekordus bet ir pasaulio ;)

Dėkui

mldc !

Dėkui

Šaunu. Siek savo tikslo ir nemesk savo tako dėl takelio :) Tikras Supermenas.

Dėkui

Num malacy pacančyky.

Dėkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...