Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Nojus_Sobiesky

Del klubo

Klausimas

Sveiki, gal kas nusimanot apie klubus ir pan? Nu žodžiu norėčiau įkurt savo kluba serve ir nepagaunu? Kiek kainuotu klubas ar nieko nekainuotu? Dabar biški prie mapp pradėjau dirbt,sumapinau gal 5 bazes paskutine buvo geriausia, bet ta vieta buvo užimta. Taigi jei sumapinčiau gera baze ikeltu mano mapp darba į serva? Ir dar vienas klausimas, o reiktu pinigų primokėt kad galėčiau atstovaut savo klubui su ta baze kuria sumapinsiu. Dėkuj už atsakymus:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Na dėl mapp darbo ar paims nežinau, gali mėgint laimę, o dėl to, kad atsovautum turėtum nusipirkt mėnesiui už kreditus :)

Sveikas, ačiū už pagalbą. Bet manau kad būtų nesamone. Padarau mapa tarkim "Geras". Ikelia ji į serveri ir aš turiu pirkti už kreditus kad galėčiau jam atstovauti. O kaškas kitas nusiperka ir atstovauja už mane mano pačiame darytame mape. Nežinau kaškaip keistai.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, ačiū už pagalbą. Bet manau kad būtų nesamone. Padarau mapa tarkim "Geras". Ikelia ji į serveri ir aš turiu pirkti už kreditus kad galėčiau jam atstovauti. O kaškas kitas nusiperka ir atstovauja už mane mano pačiame darytame mape. Nežinau kaškaip keistai.:)

Jiem svarbu tik pelnas... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, ačiū už pagalbą. Bet manau kad būtų nesamone. Padarau mapa tarkim "Geras". Ikelia ji į serveri ir aš turiu pirkti už kreditus kad galėčiau jam atstovauti. O kaškas kitas nusiperka ir atstovauja už mane mano pačiame darytame mape. Nežinau kaškaip keistai.:)

Tai vadinama sarg.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Paulius_Sobieski

Nesvaik tu čia, jau yra serve klubu ir kas jog sumapinai?DUos tau dabar ta kluba ikėles valdyt?Pirk už kreditus, ir žluge tie klubai..

Tylėk ryžas , ne bomžai esam nusipirksim klubus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...