Eiti į turinį
Jack_Slider

vairavimas be teisų

Rekomenduoti pranešimai

Drauge pagavo 16metu bsk isgerusi vairavo be teisiu tai bauda 250lt

Išgėrusį be teisių, atsipirko 250lt bauda, laki fantazija, arba gražūs sapnai tavo, jeigu tokios baudos būtų, kam teises laikyt ir mokėt 1400 Lt kaip aš moku už jas ;)

ATPK 129 str. Transporto priemonių vairavimas neblaivių neturinčių teisės vairuoti ar neturinčių teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonių užtraukia baudą nuo trijų tūkstančių iki penkių tūkstančių litų. Už administracinius teisės pažeidimus nepilnamečiui gali būti skiriama ne daugiau kaip pusė baudos, numatytos šiame kodekse. IR: ATPK 13 str.: Nepilnamečiams nuo šešiolikos iki aštuoniolikos metų, padariusiems administracinius teisės pažeidimus, taikomos bendros administracinės atsakomybės nuostatos su ypatumais
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išgėrusį be teisių, atsipirko 250lt bauda, laki fantazija, arba gražūs sapnai tavo, jeigu tokios baudos būtų, kam teises laikyt ir mokėt 1400 Lt kaip aš moku už jas ;)

Tai kad už čiut ne tokia kaina kartu ir A kategorija draugas laiko,o mašinos teisės vasara 1000lt plius minus žiūrėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

man 19 , neturiu 2 metu stazo, mane prigavo mentai kurie budejo pasislepe ir su greicio matuokliu prikirpo mane, vaziavau 66 kai buvo leidziama 50 , gavau 20 lt baudos o turejo but nuo 40-100, bet jauciu pamate kad klevas, be nuobaudu tai dave 20 lt buada

tiek ir turėjai gaut... viršijant iki 20km/h bauda nuo 40 iki 100lt jei neturi nuobaudų ir sumoki per 10 darbo dienų tai pusė minimalios sumos t.y. 20lt viskas taip ir turėjo būt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viena kart ir as pro klaipeda panele praveziojau su mamuko masina, prasilenkiau su mentais per plauka jie pravaziavo pro mane per puse metro tik kad kita eismo puse vaziavo. Tai pats nebesedu uz vairo be tevu, geriau palauksiu tuos metelius ir saugiai rameo teoses issilaikysiu.

Mano klasioka beje be teisiu pagavogavo bauda apie 2000lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...