Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tautvis_Dirtex

Robertas_Paraz

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tautvis_Dirtex

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Robertas_Paraz

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Šiandien ryte, apie 10:00 valandą atsisėdau prie kompiuterio ir prisijungiau į Sarg.lt serverį, tuo metu, kai aš prisijungiau turėjau susitaupęs 1 milijoną ir 400 tūkstančių, nusprendžiau susipirkti mašiną, įvedžiau komandą /tplv ir nuėjau į mašinų turgų, apžiūrėjau visą turgų ir man patiko viena mašiną, tai buvo Infenus mašina su rida 3075.6 už 1 milijoną 100 tūkstančių, aš parašiau žaidėjui žinutę, kad perku jo mašiną, bet jam buvo uždrausta kalbėti, tada parašiau, kad susitinkame Los Santos mieste, ant tilto, nes man reikėjo pasiimti pinigus iš banko, jis man būtų pasiūlęs mašiną, o aš būčiau nusipirkęs, kai parašiau jam, jis jau buvo AFK. Po kiek laiko jis man parašė, ateik prie mašinos, jeigu jos nori, aš atėjau, tada jis man pasiūlė nusipirkti Infernus mašiną, aš parašiau /sutinku ..., man parašė "Klaida", tada aš suvedžiau /mapp Robertas_Paraz ir man parašė, tokio žaidėjo nėra, po kiek laiko vėl parašiau tą pačia komandą, bet žaidėjas jau buvo prisijungęs, tada jis atvyko prie manęs ir pasiūlė pirkti mašina, aš net nepaskaičiau ir rašiau /sutinku ..., parašęs komandą man išmetė, jūs nusipirkote Premier už 1 milijoną 100 tūkstančių su 70 km. ridos.

4. Įrodymai (BŪTINA):

67087749c294865c303a9631ee1c99d7793.png

144bad9fe9fb64db21ae72edc711874c332.png

91c50c8221ce1f764767361066f1fa735.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...