Eiti į turinį
Svečias Kenny_Pro

Kompiuterinės pelės ir klaviatūros išsirinkimas.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kenny_Pro

Sveiki visi SARG.LT serverio žaidejai. Šioję temoje norečiau sužinot kokią geriausia pėle ir klaviatūra nusipirkti žaidimams.

Mano išsirinkimas krito ant šitos pelės : http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/peles/a4tech_bloody_r8

Dar būtų gerai sužinoti kokią jūs naudojat pėle žaidžiant tiek pradedant GrandTheftAuto ir baigiant Battlefield 4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pelė - Razer Abyssus - 100 lt

Klaviatūra - Razer Anansi - 300 lt

Pelei neapsimoka išleisti daug, nes visos žinomų firmų pelės geros, tad nereikia mokėt nei po 200 + lt, užtenka pakloti 100 lt už tikrai gerą pelę. Tas gerumas priklauso nuo kam tu ją naudosi, bet jeigu ten loši GTA ir BF tai neapsimoka pirkti 15 mygtukų pelės, užtenka ir 3 (Dešinys, kairys, ratukas). Priklauso ir patogumas, jeigu ranka didelė, maža pelytė ir taip aišku netiks.

Klaviatūra tai jau čia pagal naudotojo pasirinkimą. Aš ėmiau anansi, nes labai norėjau klaviatūros su daug funkcijų t.y. pridėti mygtukai pasirinktam naudojimui tarkim pas mane yra tokių 13, tad juos per spec. programą (pas mane Razer Synapse) nusistatai juos kaip nori naudoti. Pvz. esu pasidaręs ant vieno mygtuko, jog juo vienu paspaudimu pasispaudžia pvz. CTRL + ALT + DELETE.

Antras tai šviečianti klaviatūra, labai patogu naktį, nevargina akių jeigu žaidi be lempos, o klaviatūroj viskas matosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi zaisi BF4 ir panasius saudymo zaidimus, vadinas tau reikes tikslumo saudant, taip kad pirk pele tiktai su svareliais, kad ja pasunkytu ir nebutu lengvute nes bus daugiau patogiau ir lengviau tiksliai nesutaikyti negu su lengva pelyte. Pats turiu Lagotiech M500 jeigu neklystu ir tenai susidedi svarelius svorio pagal save, pele buna sunkesne ir patogiau zaisti tuo atveju.

Klaviatura, siulau tik mechanine jeigu zaisi su ausinemis, jeigu be ausiniu zaidi, tuo atveju paprasta. Mechanine patinka tuom kad yra sunki, nepasislinks niekada netycia ir paspaudimai yra tikslu ir nebus netyciniu nuspaudimu kaip bandysi perreiti misija kokia tyliai. Asmeniskai pirkciau tiktai Roccat arba Steelseries klaviaturas del patvarumo ir kokybiskumo. Tiksliu modeliu nevardinsiu, bet ziurek kad butu neauksta o jeigu auksta kad butu ilga ir butu vietos rankai pasideti papildomos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi SARG.LT serverio žaidejai. Šioję temoje norečiau sužinot kokią geriausia pėle ir klaviatūra nusipirkti žaidimams.

Mano išsirinkimas krito ant šitos pelės : http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/peles/a4tech_bloody_r8

Dar būtų gerai sužinoti kokią jūs naudojat pėle žaidžiant tiek pradedant GrandTheftAuto ir baigiant Battlefield 4.

Xujne cia ne pele sumokesi uz isvaizda. Pas mane asmeniskai SS Kinzu v2 Pro Silver tai gera yra antri metai kaip laiko. Klaviatura vps acme uz 10lt paimk ji nieko nekeicia. Jei cs nezaidi tai ** isvis nepirk nieko, sampui peles nereik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kenny_Pro

Xujne cia ne pele sumokesi uz isvaizda. Pas mane asmeniskai SS Kinzu v2 Pro Silver tai gera yra antri metai kaip laiko. Klaviatura vps acme uz 10lt paimk ji nieko nekeicia. Jei cs nezaidi tai ** isvis nepirk nieko, sampui peles nereik.

Kaip tik CS ir BF lošti žadu. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...