Eiti į turinį
Alanas_White

Patarkite motorolerį.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki taigi žadu pirkti motorolerį 49cc (dokumentuose), iki 2,5k lt.

Esu nusižiūrėjas Yamaha Aerox ir Peugeot SpeedFight 2. Taigi patarkite kurį geriau, ir kodėl?

PVZ:

http://www.autogidas.lt/peugeot-speedfight-2007-021115336.html

http://www.autogidas.lt/yamaha-aerox-2004-021117568.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Balsas areox pats norėjau pirkt,bet apsigalvojau.Nes iš jų nieko gero nepadarysi geriau pasiimk Aprila Scarabon ar kaip ten ji aš pats ją pirksiu po joniniu nes ji yra tikrai geriau nei roxas ir ant vienkės geriau paiimsi jai norėsi stuntint ratai dideli,gerai durniuot ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bent jau aš imčiau aprilla sr,nes jis atrodo sportiškai ir labiau panašesnis į motorolerį,o kiti jau ten vos ne į britvas panašesni darosi,turėjau SR ir tikrai nepasigailėjau ,kad jį turėjau.Žinau,kad 49cc labai jau ūžiau todėl gal tau nepatiks,bet aš persidariau į 70cc ir man patiko.Bet čia mano nuomonė :) Tas peugeot atrodo irgi neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

va gražuoliai <3 Roxas mano Sr draugo :D Ne šeip pats turiu kaip ir sakiau roxa susitvarkiau ir niekuom nesiskundžiu sanaudos kuro pakankamai mažos tad nežinau ,o kas sakė ,kad Roxas lievas ta smarkiai klydo jų varikliai yra vieni iš geresnių tad tik turėk pinigų ir tobulink kiek nori tik jokiu būdų pežo neimk :)

WC8P.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

va gražuoliai <3 Roxas mano Sr draugo :D Ne šeip pats turiu kaip ir sakiau roxa susitvarkiau ir niekuom nesiskundžiu sanaudos kuro pakankamai mažos tad nežinau ,o kas sakė ,kad Roxas lievas ta smarkiai klydo jų varikliai yra vieni iš geresnių tad tik turėk pinigų ir tobulink kiek nori tik jokiu būdų pežo neimk :)

WC8P.jpg

(y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zodziu as labai daug nusimanau siuose mocuose tai gal pagelbesiu.

1. Aprilia sr jei imi aprilia tai tik iki 2006metu imk nes stipriausi varikliai stovi,veliau prasideda pinponginiai..

2. Roxas na roxo vardas labai jau ispustas lietuvos rinkoje roxa pirkti gali bet pinigu investuoti tikrai reikes daugiau negu kaip i koki nrg.

3. Nrg Vienas is patvariausiu motoroleriu nebijo nei bjauriu keliu,duobetu stipri vaziuokle ir pats variklis nera is silpnuju,daliu rasti lengva ir jos pigios.

4. Speedfightai tik y lauzyna situos sudus,plasmasiu gabalai daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...