Eiti į turinį
Donciukas_Tapis

Pasiulykit seriala

Rekomenduoti pranešimai

Prison Break - vienas geriausiu mano matytu serialu, kiekviena serija vis idomesne. Pamenu kai reikedavo kanors daryti, bet tiesiog negali atsitraukti nuo serialo tai as 1 sezono 22 serijas per diena perziurejau, jos trunka 40min.

LOST/dinge - turi 6 sezonus, labai idomus serialas, toks itraukiantis, man asmeniskai labiau patiko kalejimo begliai, bet sis irgi veza. Galiu pasakyt kad 1,2,3,5 sezonai ziauriai amazing. o tie seip sau.. bet vistiek siulau!!

Po kupolu - Kaip simpsonu filme juos uzdenge po kupolu yra man atrodo dar tik 1 sezonas, kuri as jau maciau, tai irgi labai patiko.

Linksmesnei daliai:

Univer/Univeras - labai geras serialas trunka 20min, seriju 235, pats esu jau 70 serijoje toks linksmas, atpalaiduojantis nereikia nieko per daug galvoti..

P.S. rasau ne del milu ir rep rasau tai ka pats maciau ir kas man patiko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prison Break - vienas geriausiu mano matytu serialu, kiekviena serija vis idomesne. Pamenu kai reikedavo kanors daryti, bet tiesiog negali atsitraukti nuo serialo tai as 1 sezono 22 serijas per diena perziurejau, jos trunka 40min.

LOST/dinge - turi 6 sezonus, labai idomus serialas, toks itraukiantis, man asmeniskai labiau patiko kalejimo begliai, bet sis irgi veza. Galiu pasakyt kad 1,2,3,5 sezonai ziauriai amazing. o tie seip sau.. bet vistiek siulau!!

Po kupolu - Kaip simpsonu filme juos uzdenge po kupolu yra man atrodo dar tik 1 sezonas, kuri as jau maciau, tai irgi labai patiko.

Linksmesnei daliai:

Univer/Univeras - labai geras serialas trunka 20min, seriju 235, pats esu jau 70 serijoje toks linksmas, atpalaiduojantis nereikia nieko per daug galvoti..

P.S. rasau ne del milu ir rep rasau tai ka pats maciau ir kas man patiko..

Dėl univero serial tikrai pritariu vertas dėmesio (kaip komedija). Arrow irgi labai įdomus ir įtraukiantis serial. Po kupolu galiu pasakyti tik pora serijų yra įdomių kitos kažkaip dėmesio nedavė. Patarčiau šitus pažiurėt. Taip pat grynakraujus ir salemas. Pirmas apie vampyrus kitas apie raganas. Sory jei yra klaidų rašau per telefona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...