Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Robas_Qantalliaa

Rimtos Pagalbos.

Klausimas

Sveiki ! Reikia 2 pagalbų.

1. Išlilo problema man rodos čia virusas noriu ait į part.lt Pvz pasirenku foto ir neužkrauna kartais intiko neužkrauna net dingsta reikia rr pc kitaip nieko viską bandžiau neveikia kaikurie žaidimai parsisiunčiu bandau įrašyt ant 99 proc sustoja visi žaidimai modą parsisiunčiu visad errora meta ir įkelt neleidžia winrar nežinau ką daryt.

2. Nuotraukos aš nieko negaliu daryt su fotkėm visad kai pasijungiu fotkę ar gif kažkokį baltas vaizdas ir vidurį kažkoks žalias šūdukas arba būna taip kad fotkė rodo bet pusė fotkės juoda kažkokios bangos o kitą pusę rodo ? pagalbos

Prižadu atsilyginti.

Būna dar kad rašo nėra intiko bet sampas veikia. Tikrai kaip nors atsilyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 atsakymas į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, tai gal padėsiu pirmą nuo tavo pirmos problemos ir paaiškinsiu kas yra, bet gali būti kad ir klystu, nes tu nepasakiai kokie windows, o aš labai tingiu rašyti paaiškinimus dabar!

1. Taigi šita problema jau yra susijusi žinok su Windows, todėl ją pataisyti įmanoma, bet reiktu įdėti labai daug darbo arba parsisiūsti kokia nors programa kuri tikrina system failą (nepatariu), kodėl nepatariu? Nes kartais tokios programos grybauja ir tiksliai neparodo, būna kai kurios ir labai geros, bet būna ir tokių kur būna įveltos kodo klaidos. Todėl mano patarimas eini į System ir ieškai su download pavadinimu failu!

Bet yra dar vienas dalykas kaip gali tai ištaisyti ir jis labai paprastas persirašyk Windows sistema.

2. Su nuotraukomis tau metą taip pat dėl Windows jau viskas aišku, todėl jeigu nenori išsitaisyti pirmo varianto ir persirašyti operacine sistema, mano patarimas dėl nuotraukų tau skambėtu toks parsisiųsk kitą programą su kuria galėtum žiūrėti nuotraukas, pavadinimai gali būti įvairus gal mėgink siųstis "Windows picture and Fax wiewer" na, bet jei šita programa turi tai tada ieškokis kitų tiesiog www.google.lt ir pasirašyk ten angliškai ar lietuviškai "Programa peržiūrėti foto" na jeigu nieko nerasi visada gali būti ir internetas "www.pixlr.com" <<< paspausk ir žiūrėk, čia turėtu tikrai įkelti.

Jei padėjau negailėk +R3P, jeigu dar yra klausimų klausk!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...