Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Niight_Late

Bluzas_Box

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Deiwis_Kumpikai

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Bluzas_Box

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Nelegalas, parase i /vip su naujoko acc kam valiutos, skype Legendinis7 , pakvieciau, sako reik valiutos? sakau /tpls ateik, atejo Bluzas_Box poto parasiau jam ar paimsi 12 valiutos ? jis atsake taip.

4. Įrodymai (BŪTINA): f4a66afc5d336e9ea85b36d249cadf02925.png b6a7d23798b211de5fd685db1af0558f795.png

Kas sakys jog pats turetum gaut bana, nes sakei ar paimsi valiutos, tik norejau pasidaryti SS kad jis nelegalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, kur pirmoj ss klauseii ar imu valiutą, atsakiau, ne, paskui iškart paklausiai ar aš dirbu taxistu ir atsakiau taip, galvoji čia visi tokie durni ir gali apkvailint? sėkmės tau kitą kartą, melgai.. Nežinau ko tu taip ant manęs ušsisėdes jog labai nori kad aš gaučiau baną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, kur pirmoj ss klauseii ar imu valiutą, atsakiau, ne, paskui iškart paklausiai ar aš dirbu taxistu ir atsakiau taip, galvoji čia visi tokie durni ir gali apkvailint? sėkmės tau kitą kartą, melgai.. Nežinau ko tu taip ant manęs ušsisėdes jog labai nori kad aš gaučiau baną

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ką dar prikursi ?Taigi aiškiai matos jog klausiu, ir per minutę galvoji 2 klausimus spėsiu užduot, ir tu spėsi atsakyt ? :DDDD Nebeburk geriau.

Gausi ban :)

PAPILDAU:

Net minutė nepraėjo tiksliau :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...