Eiti į turinį
Jackas_Dark

Filmai

Kuriam facebook grupę?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Kuriam facebook grupę?

    • Taip.
      11
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Donnie Darko

The machinist

The Prestige

 

Šių nematęs. The Prestige vilioja vien dėl IMDb reitingo, o The Machinist dėl komentarų. Pagaliau grįžo puikūs pasiūlymai vakarui. So excited. ^_^ Dėkoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šių nematęs. The Prestige vilioja vien dėl IMDb reitingo, o The Machinist dėl komentarų. Pagaliau grįžo puikūs pasiūlymai vakarui. So excited. ^_^ Dėkoju.

Cheers ! Čia tokie pamąstymo reikalaujantys filmai, man asmeniškai puikiai jie susižiūrėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Cheers ! Čia tokie pamąstymo reikalaujantys filmai, man asmeniškai puikiai jie susižiūrėjo :)

Pažėk jei dar nematęs manau patiks ir šie: The Others, Shutter Island, Memento, Twelve Monkeys, The Sixth Sense, Fight Club, Primal Fear, The Usual Suspects geri mindfuckai (paskutiniai 3 gal nelabai mindfuckai bet turi gerus twistus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne, bet jau siunčiu. Ačiū, už pasiūlymą  ^_^

 

Nėra už ką. Tikrai neblogas. Ramus gana, bet paremtas tikrai įvykiais.

 

Pažėk jei dar nematęs manau patiks ir šie: The Others, Shutter Island, Memento, Twelve Monkeys, The Sixth Sense, Fight Club, Primal Fear, The Usual Suspects geri mindfuckai (paskutiniai 3 gal nelabai mindfuckai bet turi gerus twistus)

 

Lel. Shutter Island is old as f*ck. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pažėk jei dar nematęs manau patiks ir šie: The Others, Shutter Island, Memento, Twelve Monkeys, The Sixth Sense, Fight Club, Primal Fear, The Usual Suspects geri mindfuckai (paskutiniai 3 gal nelabai mindfuckai bet turi gerus twistus)

 

Primal fear, the others, twelve monkeys nematęs. Prachekinsiu, dėkui !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

The Inception, bet spėju šitą matęs būsi :D. Visai patiko The Lazarus project filmas, būta panašaus žanro filmų, bet neatsimenu kokie pavadinimai :)

 

Esu The Inception matęs, o kito ne. Reikės pažiūrėti. Jeigu atsiminsi, tai parašyk. Dėkoju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...