Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Mike_Kingston

AC3. Padėjusiam 2mln

Klausimas

AC3 - Assasin's Creed 3

Sveiki, vakar atsisiunčiau Assasin's Creed 3. Irašiau viską normaliai ir kai norėjau paleisti praše d3d9.dll Aš jo paieškojęs atradau, įkėliau, o tada prašė msvcrt.dll Jį taip pat suradau ir kai įkėliau vėl paleisdamas AC3 Man išmete tekstą:

The procedure entry point_ftol2 could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

Padėjusiam 2MILIJONAI tiesiai į rankas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Kažin ar padės, Bet jei nieko daugiau nesugalvosiu teks pabandyti. Čia rašo, kad nėra Point_ftol2 tame msvcrt.dll faile.

Na nežinau, gal turėtų padėti, nes man taip buvo su GTA SA. Tai padariau kompo rr, tada ištryniau visą žaidimą ir įrašiau jį iš naujo - viskas veikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu tą msvcrt.dll berods ne į tą vietą įkėlei dėl to taip ir meta, duok savo skype, numesiu AC3 gerą linką iš kur galėsi atsisiusti su viskuo :)

Taip ir prasideda ddos atakos. Linka gali numesti ir čia. O kur jį kelti taip pat gali čia pasakyti. Jei padėsi ir veiks duosiu 2m iš karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip ir prasideda ddos atakos. Linka gali numesti ir čia. O kur jį kelti taip pat gali čia pasakyti. Jei padėsi ir veiks duosiu 2m iš karto.

http://thepiratebay.se/torrent/7844040/Assassin_s_Creed_III_-_THETA_%282012%29_PC_%5BENG_RUS%5D_RePack Imk ir žaisk, viskas veikia, pats iš čia atsisiunčiau. :) Lauksiu 2m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://thepiratebay.se/torrent/7844040/Assassin_s_Creed_III_-_THETA_%282012%29_PC_%5BENG_RUS%5D_RePack Imk ir žaisk, viskas veikia, pats iš čia atsisiunčiau. :) Lauksiu 2m.

Klaida:

1.Prašė d3d11.dll įrašiau.

2. Meta: The application or DLL D:/Games/Assasins Creed III/d3d11.dll is not valid windows image. Please chech this against your installation diskette.

Įrašius kitą d3d11.dll:

3.Meta: The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Keli variantai: Bandyk išsirašyt į kita diską, arba atsiusk DLL Files fixer ten kur browse įrašyk kokio .dll failo tau reikia ir jis tau ras. Ir tada atsiusk ir jis tau automašikai įdės ta failą.

Į kitą diską įrašyti negaliu. Nes pas mane diskai: C;D. C diske vos installas tilpo. DLL fixer failą surandu, Bet nerandu kur atsisiūsti. Liepia nusipirkti programą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...