Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bona_Zeko

Fokus_Marokus

Rekomenduoti pranešimai

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Fokus_Marokus

2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Užblokavo mane :DDD

3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Vienu žodžiu tikrai nesitikėjau to iš Fokuso ką gavau šiandien. Jis mane užblokavo už relog'ą nuo teisėsaugos. Ir tik galiu jį pagirti, nes jis įrodė, jog jam nesvarbu ar tą žmogų pažįsta ar ne, ar jis draugas ar priešas. Jis daro tvarką serveryje taip, kaip ir pridera trečio lygio administratoriui. Esu labai nustebęs šio administratoriaus elgesiu. Išvis nesitikėjau gauti bano nuo ko nors, o ypač nuo jo, nes visgi aš buvęs pas jį pavaduotojas ir šiaip jis man kaip draugas. Taigi pasikartosiu dar kart ir pasakysiu, jog reiktų kitiems imti pavyzdį iš jo ir daryti tvarką serveryje taip, kaip jis daro.

4. Įrodymai (nebūtina):

a886777d1b5e7b445180e5dc1b5b43f5704.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Fokus_Marokus

2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Užblokavo mane :DDD

3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Vienu žodžiu tikrai nesitikėjau to iš Fokuso ką gavau šiandien. Jis mane užblokavo už relog'ą nuo teisėsaugos. Ir tik galiu jį pagirti, nes jis įrodė, jog jam nesvarbu ar tą žmogų pažįsta ar ne, ar jis draugas ar priešas. Jis daro tvarką serveryje taip, kaip ir pridera trečio lygio administratoriui. Esu labai nustebęs šio administratoriaus elgesiu. Išvis nesitikėjau gauti bano nuo ko nors, o ypač nuo jo, nes visgi aš buvęs pas jį pavaduotojas ir šiaip jis man kaip draugas. Taigi pasikartosiu dar kart ir pasakysiu, jog reiktų kitiems imti pavyzdį iš jo ir daryti tvarką serveryje taip, kaip jis daro.

4. Įrodymai (nebūtina):

a886777d1b5e7b445180e5dc1b5b43f5704.png

Ačiū :D Myliu tave :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...