Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Svečias George_Armaniss

del raidžiu

Klausimas

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

neklausyk čia tie kur sako shift alt :D, nepasikeičia kalba, tiesiog vietoje tada tų heroglifų rašo skaičius, o reikia daryt taip : nueik į star, control panel, region and language, ir ten kur format pakeisk kalbą į lietuvių ir restartink pc, o jei vistiek neveikia tai ten pat paspausk location ir pasirink lietuvą (tiksliai nepamenu kurį reikia pasirinkti dėl to aš čia taip) ir restartink pc. litų nereik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias George_Armaniss

neklausyk čia tie kur sako shift alt :D, nepasikeičia kalba, tiesiog vietoje tada tų heroglifų rašo skaičius, o reikia daryt taip : nueik į star, control panel, region and language, ir ten kur format pakeisk kalbą į lietuvių ir restartink pc, o jei vistiek neveikia tai ten pat paspausk location ir pasirink lietuvą (tiksliai nepamenu kurį reikia pasirinkti dėl to aš čia taip) ir restartink pc. litų nereik

dar sako kad nera geru zmoniu sarge vyrai mokykites

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

neklausyk čia tie kur sako shift alt :D, nepasikeičia kalba, tiesiog vietoje tada tų heroglifų rašo skaičius, o reikia daryt taip : nueik į star, control panel, region and language, ir ten kur format pakeisk kalbą į lietuvių ir restartink pc, o jei vistiek neveikia tai ten pat paspausk location ir pasirink lietuvą (tiksliai nepamenu kurį reikia pasirinkti dėl to aš čia taip) ir restartink pc. litų nereik

Nu nežinau man shift+alt užtekdavo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...