Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Linas_Fanta

Admin_Bumeris

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Linas_Ace

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Nežinau ar čia pildau bet lyg kaltas kaip ir Bumeris

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Nu tai vat lošiau,turėjau 8'000xp laukiau kada emigruos taip ir neemigravo kėliausi xp,paskui šiandien pasižiūriu rašo emigruotas,prisijungiu į serverį žiūriu 4k xp,galvojau man prie tų 8k xp pridės dar 4k xp bet sumažino man vpš.

4. Įrodymai (BŪTINA):

Čia kaip buvo beveik 8k xp,aš negalvojau kad prieš atsijungdamas reikėjo padaryti bet padariau kažkaip kaip mažiau turėjau

d7b6c4d156cc82f0b88febbcf37e06a6788.png

Ir šiandien kaip lygiai 4k xp

6840522fdb18bb7836dcc855cdde1f50986.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Nike_Eismo

Aš sarge turėjau 8k xp,kaip emigravo liko 4k xp,kas nesuprantamo? Jeigu čia tokia sistema tai bbd

Manau šita taisyklė buvo gerai parašyta

3. Vykdant emigraciją jūsų turimas XP kiekis mūsų serveryje pakeičiamas kitame serveryje turėtu XP kiekiu. XP nesumuojamas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Krv grasintojas atsirado, zaidzia cia 500 snukiu pastoviai ir visiem px kad kaskas ims ir isleavins :D

Zodziu su anketa kaskas negerai buvo ir nepridejo cj.

Nu jeigu prie 8k xp pridetu buve tuos 4k xp tai ir loščiau px,ir dabar kėliausi iki 8k xp ir jeigu bučiau pasikėlęs nors iki 20k xp vistiek iki 4k xp sumažintu.... Tai noriu kad prie tų 4k xp pridėtu mano senus 8k xp....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...