Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Gedas_Mac

Pagalbos dėl išlaikymo.

Klausimas

Sveiki, norėčiau jūsų paklausti, nes nežinau. Mano klausimas būtų toks, ar mašinos išlaikymas nu pvz : 1k, tai jei pavydžiui su ją nevažinėsi, o pavydžiui dirbsi su darbine, tai tau nuo balanso nebus -1k ? Nes man daug kas sakė, kad jei nesinaudoji mašina, išlaikymas neina. Iš anksto ačiū už jūsų atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, norėčiau jūsų paklausti, nes nežinau. Mano klausimas būtų toks, ar mašinos išlaikymas nu pvz : 1k, tai jei pavydžiui su ją nevažinėsi, o pavydžiui dirbsi su darbine, tai tau nuo balanso nebus -1k ? Nes man daug kas sakė, kad jei nesinaudoji mašina, išlaikymas neina. Iš anksto ačiū už jūsų atsakymus.

Išlaikymas eina visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, norėčiau jūsų paklausti, nes nežinau. Mano klausimas būtų toks, ar mašinos išlaikymas nu pvz : 1k, tai jei pavydžiui su ją nevažinėsi, o pavydžiui dirbsi su darbine, tai tau nuo balanso nebus -1k ? Nes man daug kas sakė, kad jei nesinaudoji mašina, išlaikymas neina. Iš anksto ačiū už jūsų atsakymus.

Sveikas. Jei išlaikymas yra 1k ir negali jos išlaikyti ir su ja nesivažineji gali ja nuskandint tiesiog ir tada nesiims tas išlaikymas. O kai vėl norėsi važinėtis tiesiog parašysi /remont.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...