Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Alon_Gabbay

Atlygis 5 m.

Klausimas

Sveiki, prieš tai buvo pas mane windowns 8 ir samp eidavo liuks, dabar perašiau i windows 7 atsiunčiau bandau junkti patį žaidima tiesiog niekas nesijungia, nei lenteles neišmeta nieko, tiesiog kaip nieko nebučiau dares, banžiau perašyti, poto siunčiau kita tas pats šud*s.

Kas padės atsilyginsiu 5,000,000 sarg valiutos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, prieš tai buvo pas mane windowns 8 ir samp eidavo liuks, dabar perašiau i windows 7 atsiunčiau bandau junkti patį žaidima tiesiog niekas nesijungia, nei lenteles neišmeta nieko, tiesiog kaip nieko nebučiau dares, banžiau perašyti, poto siunčiau kita tas pats šud*s.

Kas padės atsilyginsiu 5,000,000 sarg valiutos.

Sveikas, yra keli būdai :

1. Įsirašyk Stream memory fix.

2. Ištrink gta_sa.set failą.

3. Atsisiųsk šitą GTA - http://www.4shared.com/file/AB460r70/Gta_San_Andreas__Be_Modu_-.html?locale=en

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sweikas viskas cia paaiskinta yr http://toxifier.blogspot.com/2012/12/grand-theft-auto-san-andreas-mouse.html

STEP 1. Right click the GTA shortcut.

STEP 2. In the menu click Properties.

STEP 3. A Properties window will come up. Click the Compatibility tab.

STEP 4. Under Compatibility mode, check the box that says Run this program in compatibility mode for:

Then select Windows XP Service Pack 3 from the dropdown list.

For convenience, Pics follow as per above instructions:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, prieš tai buvo pas mane windowns 8 ir samp eidavo liuks, dabar perašiau i windows 7 atsiunčiau bandau junkti patį žaidima tiesiog niekas nesijungia, nei lenteles neišmeta nieko, tiesiog kaip nieko nebučiau dares, banžiau perašyti, poto siunčiau kita tas pats šud*s.

Kas padės atsilyginsiu 5,000,000 sarg valiutos.

5 milijonus valiutos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai man windowsus pakeitė,man taspats su lolu būdavo ir pažiūrėjau viena video.Galbūt čia taspats,bet nežinau tiksliai ar padės.Bent jau aš nustačiau windows 7 ir man viskas veikė.

93aa46fa475ef1f39f9ed77e1a490681537.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...