Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domantas_Nitrooo

TheDomceVideos - Domantas_Nitrooo grįžo !

Rekomenduoti pranešimai

Taigi TheDomceVideos - Nitrooo production grįžo su nauju drift video. O visas montažas sudėliotas iš beveik viso pavasario geriausiai pavykusių nufilmuoti kadrų. Aišku žaidimams šį pavasarį neturėjau labai daug laiko todėl filmukas nėra ilgas. Su kiekvienu video stengiuosi tobulėti, o nenustoti kurti mane skatina augančių subscribe'rių skaičius. Tai vien dėl to negalėčiau nustoti kelti video. Tikiuosi jums patiks mano naujas susuktas filmukas. Į prierašą prie video ''Sarg.lt'' galite nekreipti dėmesio, nes tai tik dėl serverio gyvinimo, įvairinimo ir populiarinimo. Už šią reklamą esu pasirašęs sutartį dėl kurios gaunu šiek tiek pinigėlių. Na štai ir viskas. Gero žiūrėjimo, būtinai spauskit HD, nes ir taip dėl kažkokios priežasties YouTube'as sugadino tikrąją grafiką. Like'inam, Subscribe'inam ir Comment'uojam ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kam nauja tema kuri idiote :) gi prigavau kad ne savo video dejai tai bent prisipazink :)

?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ka tu - rep dar meti :D sena vilka bandai apgaut :) ir atsakyk is kur esi zaidime

Atvarau kitą savaitę į Tauragę su tavim susitikt. Jei pasitriohinsi taip ir žinok, muhamore.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...