Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ramunas_Pgg

[Pamoka] Ką daryti, kad kompiuteris pats išsijungtų po tam skirto laiko

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sugalvojau pasidalinti vienu labai geru dalyku

kas moką elgtis su CMD tie žino

kas nemoka ir yra visiškai žali apie tokius dalykus kad kaip ir aš . Tikrai pravers šis dalykas

https://www.youtube.com/watch?v=X0hEZ8SmiHA&feature=youtu.be

Jei sunku įmatyti tiesiog spauskite čia

Negailėkit +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra ir lengvesniu būdų, nebūtina rašyti per cmd, ar ieškotis kodų youtube.com tiesiog nuėjai į control panel > adminsitrative tools > Task Scheduler ir viskas ..

susikuriai eventa kada tau reikia, priminima, ar po kiek laiko paslipint ar netgi išjungti kompiuteri ir viskas.

tfnGc.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra ir lengvesniu būdų, nebūtina rašyti per cmd, ar ieškotis kodų youtube.com tiesiog nuėjai į control panel > adminsitrative tools > Task Scheduler ir viskas ..

susikuriai eventa kada tau reikia, priminima, ar po kiek laiko paslipint ar netgi išjungti kompiuteri ir viskas.

tfnGc.jpg

Nu aš pas save pažiurėjau tavo tas foto ir pas mane kaip lietuviškai piktogramos visiškai kitaip nors ir keičiant kategorija nieko nesupratau , Be to galėjai sukurt pats tokią pamoką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu aš pas save pažiurėjau tavo tas foto ir pas mane kaip lietuviškai piktogramos visiškai kitaip nors ir keičiant kategorija nieko nesupratau , Be to galėjai sukurt pats tokią pamoką

matosi,kad esi puikus windows operacinės sistemos "žinovas", jai net lietuviškai perskaičius nerandi tu pačių icon'ų. O kam kurti tokias pamokas, kai kiekvienas 9 - 12 metų vaikas jau moka naudotis youtube, tuo labiau, kaip matau ir tu moki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...