Eiti į turinį
Domas_Vakms

Nešiojamųjų kompiuterių gedimai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, norėjau paklaust kokius nešiojamuosius kompiuterius daugiausiai naudojat ir su kokiais gedimais susiduriat? Pavyzdžiui ar teko turėti Lenovo nešiojamuosius kompiuterius ir jei turėjot ar buvo tekę susidurti su kokia nors problema? Ačiū už atsakymus ar bent kokią naudingą informaciją. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fantasy_Draivs

lenovo g500 8gb i3, buvau numetes ir skiles ekranas buvo, o po menesio~ hard'ui kazkas, KNOHOW ^laptopo draudimas pasake kad nuo drop damage. Na o pries sita per 2menesius keiciau 4 laptopus, visiem kazkas buvo su hardais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dažniausiai, nusipirkus loptop'ą jokių problemų nematai, su laiku pastebi, kad reikėjo daugiau ramų, ar geresnio procesoriaus, bet anyway kiekvienas žmogus renkas savo kompiuteri, asmeniškai man išrinko kompiuteri Tėvas, iš Kilobaito, loptopas Samsung RC530, viskas buvo zjbs, iki tol kol pirma karta persirašiau windowsus, susipiso recoveris, o po 5 mėnesiu nežinojimo, kad hardui Pyzdec bus, aš kiekviena miela savaite perašinėdavau windows'us, ir tai nėra zjbs, kai win tau neužsikrauna ir tenka perašyt ar net nepadeda repair'ai, tai va. Problema buvo hardas, o dabar tik GHZ trūkumas, bei norisi daugiau ramųųų :P , tai jaigu imsi kompiuteri, manau reiktu rinktis pagal savo poreikius, žiūrint kokius tu žaidimus žaidi ir pnš. kad kompiuteris atitiktu tave, ir nenuvarytum kompiuterio į "metalo laužą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dažniausiai, nusipirkus loptop'ą jokių problemų nematai, su laiku pastebi, kad reikėjo daugiau ramų, ar geresnio procesoriaus, bet anyway kiekvienas žmogus renkas savo kompiuteri, asmeniškai man išrinko kompiuteri Tėvas, iš Kilobaito, loptopas Samsung RC530, viskas buvo zjbs, iki tol kol pirma karta persirašiau windowsus, susipiso recoveris, o po 5 mėnesiu nežinojimo, kad hardui Pyzdec bus, aš kiekviena miela savaite perašinėdavau windows'us, ir tai nėra zjbs, kai win tau neužsikrauna ir tenka perašyt ar net nepadeda repair'ai, tai va. Problema buvo hardas, o dabar tik GHZ trūkumas, bei norisi daugiau ramųųų :P , tai jaigu imsi kompiuteri, manau reiktu rinktis pagal savo poreikius, žiūrint kokius tu žaidimus žaidi ir pnš. kad kompiuteris atitiktu tave, ir nenuvarytum kompiuterio į "metalo laužą".

Tai vat pas mane panašiai irgi yra, su Samsung RC520, problemos su Hardu ar su motinine plokšte, meistrai neranda problemos net..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu 2 darbinius pc : HP compaq nc6320, jie nėra galingi tačiau ir kainuoja vos 300dolerių. Ka galiu pasakyt tai problemos buvo tik dėl hardų, abiem jie nusprogo panašiu metu. Taip pat turiu dar viena laptopą : HP compaq Presario CQ60, tai per pora metų iškilo problemos su klaviatūra, ir kalonėlėm, tai nebuvo mano pažeidimas tai tiesiog pigių dalių nelaikymas, toliau viskas kaip ir gerai.

hp_compaq_nc6320-222.jpg

csm_386606_f327ebdaa9.jpg

apie lenovo firmą galiu pasakyt imk drąsiai kokybė atitinka kainą, ir šiaip man labiausiai patinka nešiojami pagal kokybę tai : MSI,Asus,Lenovo galbūt dar Dell na o tada jau visi antraeiliai tokie kaip HP ir acer.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...