Eiti į turinį
Svečias Sargas_Lt

GoPro hero 3 camera

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Sargas_Lt

Privėt kentai. Norėčiau gauti detalesnės informacijos apie ''GoPro hero 3 camera'' iš jūsų pačių.

Kažką tokio planuoju pirkti ir susimasčiau ar verta ? Šiaip kiek mačiau galima tiek fotografuoti, tiek filmuoti gražius vaizdus be vargo. Daugybė privalumų, bei funkcijų, tokių kaip: tvirtinas kur nori, nebijo nei kiek vandens ir t.t.

Argumentuokit kodėl verta ar neverta pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sargas_Lt

Kam tu ją naudosi?

Keistą tu čia klausimą uždavei, bet pamėginsiu į jį tau atsakyti.

Man reikia kažko tokio kaip tas ''GoPro'' juk išgautu tokios kokybės nuotraukas, bei filmuojant vaizdo medžiaga ji išlyktu ryški ir nenublukita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Keistą tu čia klausimą uždavei, bet pamėginsiu į jį tau atsakyti.

Man reikia kažko tokio kaip tas ''GoPro'' juk išgautu tokios kokybės nuotraukas, bei filmuojant vaizdo medžiaga ji išlyktu ryški ir nenublukita.

Tai aš to ir klausiu, kur tu ją naudosi... Tu nori pasakyti, GoPro naudosi filmavimui/fotografavimui ane? Ši kamera yra skirta filmuoti ne su rankomis, o ją pastačius, stabilioje padėtyje, ant mašinos ir t.t. Tu labai durnai atrodai net iš savo atsakymo, jog ją naudosi kaip rankinę kamerą. Tu geriau nusipirk foto aparatą kokį Canon, ir filmuosi, ir fotografuot galėsi. GoPro tau dar nereikia.

P.S. Pas aš ją turiu ir žinau kam ji skirta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sargas_Lt

Tai aš to ir klausiu, kur tu ją naudosi... Tu nori pasakyti, GoPro naudosi filmavimui/fotografavimui ane? Ši kamera yra skirta filmuoti ne su rankomis, o ją pastačius, stabilioje padėtyje, ant mašinos ir t.t. Tu labai durnai atrodai net iš savo atsakymo, jog ją naudosi kaip rankinę kamerą. Tu geriau nusipirk foto aparatą kokį Canon, ir filmuosi, ir fotografuot galėsi. GoPro tau dar nereikia.

P.S. Pas aš ją turiu ir žinau kam ji skirta.

O potas tamsta, kur aš parašiau juk ją kaip rankinę naudosiu ?

Man ji pagelbėtu įvairiuose video kūrimuose, kad vaizdas medžiagoje nejūdėtu, bei būtų stabilus. Ją dėčiau ant mašinos stogo, motociklininko šalmo ir t.t. filmavimui. Nes tikrai turiu ką pafilmuoti.

P.S. Vienas kito kažkaip nesupratom ankstesniuose žinutėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O potas tamsta, kur aš parašiau juk ją kaip rankinę naudosiu ?

Man ji pagelbėtu įvairiuose video kūrimuose, kad vaizdas medžiagoje nejūdėtu, bei būtų stabilus. Ją dėčiau ant mašinos stogo, motociklininko šalmo ir t.t. filmavimui. Nes tikrai turiu ką pafilmuoti.

P.S. Vienas kito kažkaip nesupratom ankstesniuose žinutėse.

Nuo to ir reikėjo pradėti, kad naudosi ją tokiuose filmavimuose :lol:

Turiu aš GoPro hero 3 black edition. Šiaip jeigu tau reikia jos, prašau - pirk. Tikrai gera kamera, nesiskundžiu :) Ir kokybę gerą išlaužia ir šiaip pravartus daiktas. Ypač įdomu kur važiuojant ką nors pafilmuoti ;)

Tik pirk Black edition, fotografavimo kokybė yra geresnė, o filmuojant white edition daro tik 60 fps, o black 120.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sargas_Lt

Nuo to ir reikėjo pradėti, kad naudosi ją tokiuose filmavimuose :lol:

Turiu aš GoPro hero 3 black edition. Šiaip jeigu tau reikia jos, prašau - pirk. Tikrai gera kamera, nesiskundžiu :) Ir kokybę gerą išlaužia ir šiaip pravartus daiktas. Ypač įdomu kur važiuojant ką nors pafilmuoti ;)

Tik pirk Black edition, fotografavimo kokybė yra geresnė, o filmuojant white edition daro tik 60 fps, o black 120.

Dėkui už informaciją. Pirkdamas atsižvelgsiu į tavo pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...