Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kubi_Naujokas

Kubi_Naujokas

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Janas

Pravardė? Kubis

Amžius? 17

Zodiako ženklas? Jautis

Kur gyveni? Apie 20 km nuo Vilniaus, prie miestelio Nemenčinė

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Šiuo metu iš sporto domisiu tik tinkliniu ir dviračiu važinėjimu.

Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai dviračiu važinėju, bei šeip su draugais chill.

Kiek laiko žaidi serveryje? Beveik nuo serverio starto, bet su labai dideliem pertraukom, manau dar kas nors pamena mane :D

Ar ilgai žaidi SA-MP? Dabar manau vėl sugrižt į sarg, bet kolkas visai nežaidžiu .

Kokius filmus mėgsti? Nuotikiu, komedijas, fantastinius.

Kokios muzikos klausai? Visokios :D

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Neturiu

Turi brolių, seserų? Brolį 27 metukai.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Pirmiausia baigt 12 klasiu ir įstot kur nors o kas vėliau neišsivaizduoju :(

Kokie tavo privalumai? Sunku pasakyt savo paties privalumus ar trukumus, kiti tai mato geiriau :D Bet vienas iš mano kartais priavalumu bet galima pavadint ir trukumu tai yra gerumas, esu tiesiog pergeras žmonėm ir man visu gaila :D

Kokie tavo trūkumai? Sunku pasakyt savo paties privalumus ar trukumus, kiti tai mato geiriau :D Bet vienas iš mano kartais priavalumu bet galima pavadint ir trukumu tai yra gerumas, esu tiesiog pergeras žmonėm ir man visu gaila :D

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Papraščiausiai mano fb štai čia : https://www.facebook.com/mano.vardas.kubis Ten ir rasit nuotraukyčiu :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turėtum dėkoti mano širdžiai, kad neištrėmėm atgal į Lenkiją

Pasirašo,

Lietuvos Komunistų partijos centro komiteto pirmininkas,

Draugas Sraigius Sniečkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...