Eiti į turinį
Domas_Vakms

Garso kolonėlės

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi norėčiau jūsų paklausti, kokias garso kolonėles naudojat, kokius tipus labiau mėgstat, daugiau aukštų ar žemų dažnių. Taip pat galit pasidalyti savo patirtimi, jeigu esat patys bandę gamintis garso kolonėlę (nešiojamą, stacionarę) Taip pat kokius stiprintuvus (resyverius) naudojat. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Logitech Z623 - Esu turejas pats sita komplekta, yra 2.1 audio sistema su 200 rms zemo daznio kolonele. Kambaryje jos groja puikiai, nieko netruksta nei zemo daznio nei auksto tik aisku viska reikia normaliai susireguliuoti ant kompiuterio kaip filtrus, equalizer ir panasiai. Gaila is tikro kad jas tik turejau veikiancias ir neveikia dabar. Tiesiog ijunges i lizda elektros junginejau koloneles ir aisku sutrumpino isimete zyzimas ir jokio garso, taip kad teko atsisveikinti ir guli jos po lova jau.

Logitech Z906 - Koloneles sitas esame naudoje darbe, labai puiki 5.1 audio sistema kuria tikrai irgi negalima nusivilti, zemo daznio gal ir maziau turi, bet del garso kokybes nera del ko skustis, puikiai tinka zmonems norintiems 5.1 audio sistemos ir kazko naujesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Logitech Z623 - Esu turejas pats sita komplekta, yra 2.1 audio sistema su 200 rms zemo daznio kolonele. Kambaryje jos groja puikiai, nieko netruksta nei zemo daznio nei auksto tik aisku viska reikia normaliai susireguliuoti ant kompiuterio kaip filtrus, equalizer ir panasiai. Gaila is tikro kad jas tik turejau veikiancias ir neveikia dabar. Tiesiog ijunges i lizda elektros junginejau koloneles ir aisku sutrumpino isimete zyzimas ir jokio garso, taip kad teko atsisveikinti ir guli jos po lova jau.

Logitech Z906 - Koloneles sitas esame naudoje darbe, labai puiki 5.1 audio sistema kuria tikrai irgi negalima nusivilti, zemo daznio gal ir maziau turi, bet del garso kokybes nera del ko skustis, puikiai tinka zmonems norintiems 5.1 audio sistemos ir kazko naujesnio.

Kažkada buvau susigundęs pirkti, tas Z906 logitech'ą, bet prisiskaičiau, jog labai ant didelio garso pradeda barškėt tie plastmasiniai korpusai, tai net nežinau ar tikėt ar ne. Aš tai rekomenduočiau jums Microlab Solo 7c, jau pusmetį turiu, 110 watt sistema, 2.0 sistema, bet labai gerai neša aukštus, taip pat pakankamai yra žemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tau cia px yra jei supranti isiardyk ji piram pazek Saugiklius ju bent pas manes yra 2 ir kita zek dijodo tilteli o jeigu zyzia tau gal graundo negauna viskas yra sutvarkoma svarbu jis turi dar gyvibes zysti tai reiskias nera dar sudeges jis.

Puse kondiku nusproge, saugiklis perdeges buvo ir tiltas skiles. Taisyti neapsimokejo, kadangi ne LT gyvenu cia taisymas brangus ir detales taip kad tenka buti jau apie metus be nieko, zadu imti kazka naujo is Logitech arba Sandstorm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...