Eiti į turinį
Alanasz_White

Patarkite kurį išsirinkti nešiojamajį kompiuterį.

Kurį vertingiau pirkti ?   

26 balsai(-ų)

  1. 1. Kuris kompiuteris Geresnis?

    • Asus X550
      14
    • Dell Inspiron (3542)
      12


Rekomenduoti pranešimai

Aš tai patarčiau imti Asus'ą, nes apie Dell negaliu nieko gero pasakyti. Turėjau Laptopą Asus, jis man išlaikė 6 metus o dabar dar 2 metus su juo naudojasi mano Tėtis, tikrai patvarūs kompiuteriai, o dabar pats turiu Dell Inspiron N5110 serijos lapotopą, tai daug gedimų, va neseniai buvo paėjęs kietasis diskas ir perdegę ramai, dažnai kaista, reikia dažnai valyti, nors ir turiu aušinimo padą nelabai ką padeda. Nesvarbu, jog Dell turi didesnius parametrus, bet sakau, turėsi su juo bėdų. Kalbu iš patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš tai patarčiau imti Asus'ą, nes apie Dell negaliu nieko gero pasakyti. Turėjau Laptopą Asus, jis man išlaikė 6 metus o dabar dar 2 metus su juo naudojasi mano Tėtis, tikrai patvarūs kompiuteriai, o dabar pats turiu Dell Inspiron N5110 serijos lapotopą, tai daug gedimų, va neseniai buvo paėjęs kietasis diskas ir perdegę ramai, dažnai kaista, reikia dažnai valyti, nors ir turiu aušinimo padą nelabai ką padeda. Nesvarbu, jog Dell turi didesnius parametrus, bet sakau, turėsi su juo bėdų. Kalbu iš patirties.

totali nesamone apie dellus, turiu della jau 2 metus ir problemu nera, nebent su pakrovejais, bet tam yra garantija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...