Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Armandas_Coolx

Konkurentai 2k14

Rekomenduoti pranešimai

:D Juokinga man iš jūsų,pasižiurekit Alksninis NP dir ir jusų klube Baack irgi jusų klube ir GP dir,tai ko noreti ? Kad negautume mes nemalones...Ginklai brangus dauguma neturi daug pinigu tai kaip nusipirkti ginklų jiem ?

Apie narkotikus išvis nešneku,ir labai smagu kaip mes nieko neturime ?

Tai čia vadinama nekaru... Ir čia ne mūm turetu būti geda o jūm...Dar visu pirma Esmio nebuvo online...

Žodžiu patys geda pasidarete ir viskas :)

O Konkurentai visada išlisk geriausi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D Juokinga man iš jūsų,pasižiurekit Alksninis NP dir ir jusų klube Baack irgi jusų klube ir GP dir,tai ko noreti ? Kad negautume mes nemalones...Ginklai brangus dauguma neturi daug pinigu tai kaip nusipirkti ginklų jiem ?

Apie narkotikus išvis nešneku,ir labai smagu kaip mes nieko neturime ?

Tai čia vadinama nekaru... Ir čia ne mūm turetu būti geda o jūm...Dar visu pirma Esmio nebuvo online...

Žodžiu patys geda pasidarete ir viskas :)

O Konkurentai visada išlisk geriausi :)

Keista kad buvai musu klube prisibazarines kad nepaliksi musu ir konkai šiokie ir tokie bet vos tik paskelbe atranka išejai :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Keista kad buvai musu klube prisibazarines kad nepaliksi musu ir konkai šiokie ir tokie bet vos tik paskelbe atranka išejai :DD

Dviveidis tu... Aš buvau sakes kad neisiu i Konkurentus ? Nebekledėk tu... Dar visi organizuoti manes klausinedavo per /rc ar aisi i Konkurentus aiškiai parašydavua jog aisiu...Ir tik nereikia dabar sakyti jog kažką sakiau apie Konkurentus blogo nes tikrai nieko nepasieksi taip darydamas...Atranka?

Buvau priimtas be atrankos tavo žiniai ir nereikai kažko tai čia mmeluoti ar dar ko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

e tu kurva knygaspardį, aš kūrva tam supistam arkliui didžgalviiui sakiau, kad leistų susirinkti komandą, bet ne kūrva myžnius normaliai kariauti nenori, byby čiulpk tu su savo tuo NIGHT_MARE a.k.a naktine kumele

....

Dabar pasakyk kam stumti ant Esmio,ir ką jis blogo padare ?

Jūs stumiat iš pavydo stopudovai...Nes jūs gyvenime tokio klubo neturesite protai jūs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dviveidis tu... Aš buvau sakes kad neisiu i Konkurentus ? Nebekledėk tu... Dar visi organizuoti manes klausinedavo per /rc ar aisi i Konkurentus aiškiai parašydavua jog aisiu...Ir tik nereikia dabar sakyti jog kažką sakiau apie Konkurentus blogo nes tikrai nieko nepasieksi taip darydamas...Atranka?

Buvau priimtas be atrankos tavo žiniai ir nereikai kažko tai čia mmeluoti ar dar ko...

Atsirado konkas. gi organai best

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...