Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Aurimas_Basketts

Back To Sarg

Rekomenduoti pranešimai

jei tavo pc medinis tai cj negali turėti tam yra skirti nauji kompai ir užsimodini normaliai samp'a (Normalius modus ne bugynus) ir viskas tie 300fps net dar mažai čia..

jeigu tu toks meistras davai ikelk fotke su 300fps savo fotke ir dar turi parasyti ''As tave Myliu SARG.LT :))))''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Donalds_Paprika

xdddddddd kai prajuokino,sako cia ne drift,ir jei nepatinka sis video palik tema tu rimtai dalbajob as ar kas? srr labai

1. Tu muzika pakeisk

2. ismok driftinti

3. Nedaryk gedos sargui

4. Galejai isjunkti spidika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Aurimas_Basketts

Visiems "Daunams" Pakartosiu fps pas mane daugiau nei pas jusu .. Ptikėkit aš nekaltas kad pas mane šūdinai surendino ir tamsiai gavos ;) O man jūsų nuomuonės nusišvilpt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visiems "Daunams" Pakartosiu fps pas mane daugiau nei pas jusu .. Ptikėkit aš nekaltas kad pas mane šūdinai surendino ir tamsiai gavos ;) O man jūsų nuomuonės nusišvilpt ;)

tu šiukšle nenusišnekėk,kad pas tave 300 fps ir kodel musu pc butinai turi but lieviau negu tavo? įkelk fotke kur fps 300 jeigu žinai kas tas fps vpš,25 fps sako 300 atsibusk. P.S. jeigu vid. kuri ir lagas tau bent grafikas susimazink P.S.S. išmok rašyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...