Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
The_Fantom

Padėkit

Klausimas

Sveiki. Tigi atsitiko tokia bėda. Dirbdamas SWAT aš padariau /tplv ir pavažiavus kelius metrus man kibo Samp. Galvojau nieko neatsitiko RR padarysiu ir Okey viskas,Bet padares rr visteik esu kibes,Nei ką parašyti nei ka,Padariau antra RR vistiek tas pats,Tik išmeta Sveiki sugryže ir iškarta pakimba ir vsio. Patarkit gal jum buvo taip buve ir isprendėt šita bėda. PLZ. Jeigu padėsit Atsilyginsiu Pinigais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Tigi atsitiko tokia bėda. Dirbdamas SWAT aš padariau /tplv ir pavažiavus kelius metrus man kibo Samp. Galvojau nieko neatsitiko RR padarysiu ir Okey viskas,Bet padares rr visteik esu kibes,Nei ką parašyti nei ka,Padariau antra RR vistiek tas pats,Tik išmeta Sveiki sugryže ir iškarta pakimba ir vsio. Patarkit gal jum buvo taip buve ir isprendėt šita bėda. PLZ. Jeigu padėsit Atsilyginsiu Pinigais.

Persirašyk gta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šitie patarimai labai jau tokie jo. Jeigu jau pakimba fsio GG persirašyk ką nors. Man taip nutikę kelis kartus. Padariau RR - Pataisė, kitas kartas reikėjo viską pratint - C:\Users\Kamikaze_Zapakaze\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas pratryniau - pataisė. Tada jeigu ką supisdavau su modais, internete ieškojau tų org failų - pataisė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...