Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

sMinde_Kavaliauskas

Minde_Kavaliauskas

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Mindaugas

Pravardė? Adminas, Mindė

Amžius? 16

Zodiako ženklas? Avinas :D

Kur gyveni? Vilkaviškį

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi moto, krepšiniu, dėja nieko nelankau..

Ką veiki laisvalaikiu? Laiką leidžiu su draugais, kartais pc, kartais šeip nieko, aj įvairiai būna.

Kiek laiko žaidi serveryje? Po ilgos ilgos pertraukos atėjau pries 3-5 dienas.

Ar ilgai žaidi SA-MP? 5 metai su pertraukomis turbūt.

Kokius filmus mėgsti? Priklauso nuo to kas juose vaidina, komedijos, veiksmo.

Kokius serialus mėgstu ? Walkind dead (da best :D)

Kokios muzikos klausai? Įvairios, remix, rus, pop gal labiau.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Oj daug cia jų :D Turiu vokiečių aviganį ciūcika, katuką turiu :D

Turi brolių, seserų? two brothers

Koks tavo gyvenimo tikslas? Baigti mokslus kol kas, o vėliau bus matyt kur gyvenimas nuneš :)

Kokie tavo privalumai? Lošiu samp.. ne juokauju :D Privalumai.. hmm turbūt drąsus, didžiausias kad nemoku pykt ilgai. Mėgstu moto (privalumas :D) Nu dar aš mielas, švelnus (su panom :D) aj dar geros širdies ir rimtas. Esu draugiškas, bet jei kas nebūna draugiškas kaip aš būnu draugiškas tai tada ir aš tampu nedraugiškas :D

Kokie tavo trūkumai? Dažnai mėgstu tingėti, nesimokau, kartais būnų negeras nolaiferis ;D Didžiausias trūkumas, kad esu labai pavydus ir pirma padarau o tik vėliau pagalvoju..

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) http://www.part.lt/img/e2bf0b58971c36920cc38f47b14f40e2507.jpg Dešnėj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...