Eiti į turinį
Svečias Vytenis_Blaack

iPhone 6 / 6 Plus

Rekomenduoti pranešimai

Manau iphon'ų apskritai kainos per daug pakeltos, čia tas pats kaip pirkti Diesel laikrodi ar paprasta Lorus laikrodi ar net Lotus kurio tikriausiai pagal brend'ą net nežinosit. Iphone 6 ar 6 plus norėčiau turėti, vis dėl to jis brangokas, gan elegantiškai atrodys, jau viena komentarą rašiau po "Stimo Media" apie šį telefoną, jį pirks tiek, kurie piniguose mato skaičius, aš piniguose matau tai jog aš iš jų perkų valgyt, o jau veliau tik telefonai. Manau rinkčiausi anyway tą pačią senąją jau tikriausiai Lumia 920 kurios stiklo kaip tik laukiu iš Kinijos :D kadangi griuvo, nei tokius pinigus kainuojanti telefoną Iphone 6 / plus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau iphon'ų apskritai kainos per daug pakeltos, čia tas pats kaip pirkti Diesel laikrodi ar paprasta Lorus laikrodi ar net Lotus kurio tikriausiai pagal brend'ą net nežinosit. Iphone 6 ar 6 plus norėčiau turėti, vis dėl to jis brangokas, gan elegantiškai atrodys, jau viena komentarą rašiau po "Stimo Media" apie šį telefoną, jį pirks tiek, kurie piniguose mato skaičius, aš piniguose matau tai jog aš iš jų perkų valgyt, o jau veliau tik telefonai. Manau rinkčiausi anyway tą pačią senąją jau tikriausiai Lumia 920 kurios stiklo kaip tik laukiu iš Kinijos :D kadangi griuvo, nei tokius pinigus kainuojanti telefoną Iphone 6 / plus.

Iphone - tai vardas, kuris uždirba 10 kartų daugiau, negu jis vertas.

http://www.cultofmac.com/190822/the-iphone-5-only-costs-apple-168-for-the-parts/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lolekas_Lol

nevertas pinigu, pagal mane vis dar levas isliko, front camera sudina, ramu 1gb, kiti jau senai patobulinti buvo.

 

Tas tai tiesa, bet jei perki po kokių vienerių metų po jo pagaminimo, tai skelbiu lt , gali pasiimt 60% pigiau, kaip buvo su Iphone 3G, kainavo po 3 tūkstančius ir daugiau, o dabar su  32GB gali už 80 litų ramus pasiimt xD.

 

O dėl to, kad Iphone 6, lankstosi, tai yra dabar jau tam tikri idėkliukai pagaminti, kur jau įrodyti ir youtubei yra, kad su juo beveik nesulenksi jo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Gang_Fozzy

Iphone - tai vardas, kuris uždirba 10 kartų daugiau, negu jis vertas.

http://www.cultofmac.com/190822/the-iphone-5-only-costs-apple-168-for-the-parts/

Nepamirštam dizaino projektavimo, marketingo, gamybos (dalių gaminimo ir surinkimo), bandymų, pakavimo, siuntimo ir kt. papildomų išlaidų.

     Visas papildomas išlaidas dadėjus, gamybos kaina pakiltų iki ~$300, o telefonas parduotuvėse parduodamas už $600. Nepasakyčiau, kad pardavimo kaina 10x didesnė nei gamybos. 

#justanotherlumiafantryingtomakeapplelookbad

Tiem, kurie dar tiki, kad iPhone 6 lankstosi:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...