Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Tom_Ghetto

Naujokas

Klausimas

sveiki, esu naujokas serveryje, yra labai daug žmoniu. darbuotuojai yra aktyvus, adminai kažkokie tinginiai, iškikinimo reasonai irgi nekažką geriau.

išsilaikiau teises, nusipirkau mašina ir važiavau, pamačiau susyšaudimą ir kviečiau policija, aš pasitraukiau ir mane nušove, išejes iš ligonines vėl nužude kažkas, o adminai nieko nereaguoja.

prašiau padėti man, aprodyti pradėjo daužyt spardyt, ir nuvažiavo su savo tankais. jaučiu ilgai čia nežaisiu. ačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Tomai, visu pirma tai nusiramink. Jei nori kad tau padėtų tuomet tu turi turėti įrodymus (Pradžiai užteks ir nuotraukos). Pasidaryk nuotrauką kuomet į tave šaudo ir matosi nusikaltėlio Vardas_Pavardė. Tuomet nuotrauką įkelk į paveikslėlių talpyklą, tuomet nueik į šią skiltį ir užpildyk anketą, bei įkelk nuotraukas. Tas nusikaltėlis tikrai bus nubaustas! Kur yra pabraukti žodžiai, spausk ant jų ir tau nurodys kur eiti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Tomai, visu pirma tai nusiramink. Jei nori kad tau padėtų tuomet tu turi turėti įrodymus (Pradžiai užteks ir nuotraukos). Pasidaryk nuotrauką kuomet į tave šaudo ir matosi nusikaltėlio Vardas_Pavardė. Tuomet nuotrauką įkelk į paveikslėlių talpyklą, tuomet nueik į šią skiltį ir užpildyk anketą, bei įkelk nuotraukas. Tas nusikaltėlis tikrai bus nubaustas! Kur yra pabraukti žodžiai, spausk ant jų ir tau nurodys kur eiti!

ačiū :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...