Eiti į turinį
James_Patrick

Ką valgote.. ?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Taigi iškilo klausimas, nes pats asmeniškai nelabai suprantu su šiais dalykais. Žinoma, visi užsiiminėjantis sportu valgo tam tikrą maistą ryte per pietus bei vakare. Tad labai norėčiau sužinoti ką jūs valgote ryte, per pietus ir vakare, čia tiems kurie sportuoja. Na, norėčiau gal pats pradėti kažkiek ir sportuoti, tad norėčiau ir sužinoti. Didelis ačiū !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Ryte sukertu kebabą ir varau pabėgiot, tada bėgdamas iki parduotuvės pakeliui sustoju prie čeburėku kiosko, ten nusiperku 2 čėburėkus ir bėgu toliau, nuvaręs į parduotuvę pasiimu 3 bandelės (Su karamelė) ir bėgu namo bėgdamas atgal namo sukapoju antrą čieburėką, grįžęs pasidarau koldūnų. Vakare suvalgau obuolį ir einu miegot

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kebabas ryte prieš mokykla. Pietus : Sriuba su šesnaku(bet kurį), kiaušiniai virti, Vakare : Blynai su varškė :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Nesakyk_Mamai

Šiukšliu valgau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Valgai viską ir fsio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kadangi Utenos kaime atsirado greito maisto restoranas Hesburger as ten ir valgau. Daznai dar megstu nuvaziuot i sushi bara, bet nevalgau sushi, o valgau submarinus, kurie kainuoja 6lt. Labai skanu, labai megstu, labai kudeju 8)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kadangi Utenos kaime atsirado greito maisto restoranas Hesburger as ten ir valgau. Daznai dar megstu nuvaziuot i sushi bara, bet nevalgau sushi, o valgau submarinus, kurie kainuoja 6lt. Labai skanu, labai megstu, labai kudeju 8)

Matos, kad storas ir sporto nemates.

Aš bandau nebevalgyt ten čipsu, keptos duonos, nu viską kas nesveika. Vietoj kokakolos, spraito aš renkuos pieną, arbatą, vandenį. Stengiuos valgyt vištienos, mėsos, žuvies, viską kas iš pieno, nu šeip ką turiu tą valgau, tik sportuoti daugiau reik. Savaitgali pasilepinu, valgau betką, ir nesportuoju, o nuo pirmadienio iki penktadienio sportuoju ir valgau sveikiau :) sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Bige_Murcialagos

Aš bandau nebevalgyt ten čipsu, keptos duonos, nu viską kas nesveika. Vietoj kokakolos, spraito aš renkuos pieną, arbatą, vandenį. Stengiuos valgyt vištienos, mėsos, žuvies, viską kas iš pieno, nu šeip ką turiu tą valgau, tik sportuoti daugiau reik. Savaitgali pasilepinu, valgau betką, ir nesportuoju, o nuo pirmadienio iki penktadienio sportuoju ir valgau sveikiau :) sėkmės tau.

Pz tu gal priklausomas dar nuo čipsu ,kad be jų tipo negali ir stengiesi nevalgyt wtf :DDD pz,pz net žvengt pradėjau paskaitęs..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ten gal pas jus dabar visa Utena lankosi? :D užvažiuosiu ir aš kada

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Valgau beveik viską, išskyrus šį visiška šlamšta: bulvių traškučiai (aka čipsai) ; čeburėkai ; kebabai ir panašūs tokie.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O zdrf kentas. Ze tarkim taip, man patinka valgyt, as myliu maista tam tikra zodzio prasme. O tu kad apsimeti sportininku kazkokiu zaidimo forume tai nzn ar cia labai mldc bahuru tampi. Sportuoji ? Tai ir sportuok ir nekisk jo kitiems. As esu patenkitas savo kuno sudejimu. Sveriu 72, ugis 188 visiskai normaliai pagal mane. O zekit i mane as Night_asshole ir as aiskinsiu kaip kitiems gyvent nors pats sportuoju, nes uzpiso kai mane sulei pizdavoja. Tu sportuoji tai ir sportuok nepises cia proto kitiem. As taigi tau nesakau o valgyt cipsus nes tipo skanu, man px yra ka tu darai. Tu gal tas kentas esi kuris nueina i kacelke pasidaro 5 foto, paskacioja 30 min ir iseina ir laikai save rimtu sportininku ane? Sportuot nesiruosiu gyvenime nors ir visai nieko as pries ta sporta. As nusistates, kad zmogus turi mylet save toks koks yra, o ne keistis del kazkokiu priezasciu. O cia xujovai atrodau reik nevalgyt. Ok nevalgyk, bet atsimink, visi mes mirsim, megaukis savo grikiais su vandeniu, o as megausiuos gyvenimo malonumais, kurie yra suteikti tik 1 kart zmogaus menkam gyvenime. SEKMES tau kacelkes dievuli.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tu tai nesveikas tipo jei savaitgali nesportuoji tai valgai beleka ir t.t.? :DDDD nice man, jei nevalgai cipsu, keptos duonos, tai gal svori meti kaip Exelis ar ka? Nu tada dar px bet jei mase augini tai wtf? reikia viska valgyti, nes reikia visokio maisto auganciam kunui. pamate vienas kulturista perskaite kad skaiciuoja kiekviena kalorija i diena tai ir sakaliukai nebevartoja kolos ir nevalgo cipsu, logikos 0. Be to, pats ejau i sale (rimtai kazkur 1 metus issportavau) bet nebuvau toks kad "skaiciuoju kalorijas" ar "negersiu nei lasiuko", nes didieji sales remai, kaciokai pirmadieni vienas kitam girdavosi kas kuris kiek pripiso tuse. Ir jum patariu bahuriukai, neverskit kalnu kulturizme, vistiek nenuversit, pasidziaukit, kol galit pabut su chebra, iseit, ka nors paveikt, nes veliau, kai sukursit seimas to nebegalesit daryt, o ka busit sutaupe? :D kelis papildomus kilogramus? cia krc fantomo moralas, neturejau ka veikt, peace

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tu tai nesveikas tipo jei savaitgali nesportuoji tai valgai beleka ir t.t.? :DDDD nice man, jei nevalgai cipsu, keptos duonos, tai gal svori meti kaip Exelis ar ka? Nu tada dar px bet jei mase augini tai wtf? reikia viska valgyti, nes reikia visokio maisto auganciam kunui. pamate vienas kulturista perskaite kad skaiciuoja kiekviena kalorija i diena tai ir sakaliukai nebevartoja kolos ir nevalgo cipsu, logikos 0. Be to, pats ejau i sale (rimtai kazkur 1 metus issportavau) bet nebuvau toks kad "skaiciuoju kalorijas" ar "negersiu nei lasiuko", nes didieji sales remai, kaciokai pirmadieni vienas kitam girdavosi kas kuris kiek pripiso tuse. Ir jum patariu bahuriukai, neverskit kalnu kulturizme, vistiek nenuversit, pasidziaukit, kol galit pabut su chebra, iseit, ka nors paveikt, nes veliau, kai sukursit seimas to nebegalesit daryt, o ka busit sutaupe? :D kelis papildomus kilogramus? cia krc fantomo moralas, neturejau ka veikt, peace

ai fantomai cia debilizmas yra, kaip 15 meciai rimtais kentais vaidina. svarbiausia zek kur kelia bamba - zaidimo forume xD haha fantomai tu duxas, as vo cipsu nevalgau, tai nors ilgiau gyvensiu hahaha, o tu mirsi 3 dienom ankciau uz mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ryte 5 kebabus po pietu ledu ir krc picos nakty ir ryte kaip ir sakiau sumustini puse

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...