Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomekas_Bullets

HRA ridos kėlimo istorija

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, rašiau, kad mano reikalas kas kėlė, be to tikrai ne 3k pats pakėliau, o žymiai daugiau. :)

Nepudrink man smegenėlių, į dieną daugiausiai pravažiuodavai 20km ir visada būdavo 500-600min ir 20km, nes visada tave vežioja ridos kelėjai, taigi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu blt nejuokink, suprasčiau, kad būtum pakėlęs pats bent 40k km, o pats pakėlęs esi gal tik 3k šiam hotringui ir nematau tikslo, kodėl jis pas tave stovi + visą šią ridą pakėlė ridos kelėjai, kitaip sakant žiaurus..... Ir dar kurt temą bl nors nei kiek ridos nekėliai šiam hra...

sunkus tas nolaiferių gyvenimas, dažni nervų protrūkiai ir viskas dėl kažkokio žaidimo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ka žn sakei pirkai su 16k rida pakeliai gal kokia tegu buna 15k šitą patikečiau, o visa kitą ridą tai ridos kelejai. Nepavydžiu, kad pwz mane aplenkei ant tos ridos bet bent galejai temą sukurt ''Mano Hra ridos kelėjų istorija''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sunkus tas nolaiferių gyvenimas, dažni nervų protrūkiai ir viskas dėl kažkokio žaidimo..

Na jo, jei tau sunkus tas nolaiferio gyvenimėlis tai užuojauta, bet jei ateini čia man pizdint protą dėl žaidimo tai man px vpš, nes čia žaidimas ir čia dar gini kažkokį lodarių, kuris tingi net ridą pats kelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ka žn sakei pirkai su 16k rida pakeliai gal kokia tegu buna 15k šitą patikečiau, o visa kitą ridą tai ridos kelejai. Nepavydžiu, kad pwz mane aplenkei ant tos ridos bet bent galejai temą sukurt ''Mano Hra ridos kelėjų istorija''

Galėjo dar parašyt jis ištikimųjų kelėjų vardus, gal -R3p negautų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na jo, jei tau sunkus tas nolaiferio gyvenimėlis tai užuojauta, bet jei ateini čia man pizdint protą dėl žaidimo tai man px vpš, nes čia žaidimas ir čia dar gini kažkokį lodarių, kuris tingi net ridą pats kelt.

ko čia prakaituoji nenolaiferi? :DDD ai man tai vpš [keiksmai] ant tokių [įžeidimas], kaip tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesuprantu jūsų.. Žmogus aukoja savo laiką pats keldamas ridą - blogai. Už jį kelia kelėjai - blogai. Apsispręskit gi jau. Yra žmonių, kurie dar turi gyvenimus ir už juos dirba kiti. O ko ne? Litų užsikalė, nusisamdė žmogų. Realybėje lygiai taip pat (tik ridos niekas nekelia specialiai)... Tad shut up ir varykit litų užsikalinėt ir tada galbūt ir jūs panašią temą sukurt galėsit sukurt...

Aj jo, dar... Jūsų -Rep man nieko nereiškia, ne dėl reputacijos žaidime gyvenu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesuprantu jūsų.. Žmogus aukoja savo laiką pats keldamas ridą - blogai. Už jį kelia kelėjai - blogai. Apsispręskit gi jau. Yra žmonių, kurie dar turi gyvenimus ir už juos dirba kiti. O ko ne? Litų užsikalė, nusisamdė žmogų. Realybėje lygiai taip pat (tik ridos niekas nekelia specialiai)... Tad shut up ir varykit litų užsikalinėt ir tada galbūt ir jūs panašią temą sukurt galėsit sukurt...

Aj jo, dar... Jūsų -Rep man nieko nereiškia, ne dėl reputacijos žaidime gyvenu..

jei nieko nereikstu tai "Aj jo, dar... Jūsų -Rep man nieko nereiškia, ne dėl reputacijos žaidime gyvenu.." sito sakinio net nebutum sakes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...