Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karolis_Rell

Aurimas_Baskett

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Rell

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Aurimas_Baskett

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): krc sjp parase kad be neto busiu (ddos) ir veliau pradingo man netas

4. Įrodymai (BŪTINA):

2741c535365d891c93e4c26670669cd9718.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Rell

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Aurimas_Baskett

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): krc sjp parase kad be neto busiu (ddos) ir veliau pradingo man netas

4. Įrodymai (BŪTINA):

2741c535365d891c93e4c26670669cd9718.png

Nėra parašyta kad aš tave,ddosnsiu tik parašiau kad pats sakei kad tavo mama atjunks interneta savaitei už blogus pažymius,beto dabar (Bumeri juska prie to paties) Atsiūskit 2014-10-18 dienos 09-12h laiko chatloga nes reikia,beto patikrink Karolis_Rell bei Edgar_Kniht prisijungimus tai karolis_Rell pavogęs jo anketa buvo ir dar nesamones darė. O kad netas dingo tu prapusk tikriausiai neto laida ištraukei savo. ;D

P.S Ir nesakyk kad iš oro,ss net matosi kad parašiau už anketų vogima,jei ne aš tai velnias žino ko būtum pridirbes Edgar_Knight anketoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nėra parašyta kad aš tave,ddosnsiu tik parašiau kad pats sakei kad tavo mama atjunks interneta savaitei už blogus pažymius,beto dabar (Bumeri juska prie to paties) Atsiūskit 2014-10-18 dienos 09-12h laiko chatloga nes reikia,beto patikrink Karolis_Rell bei Edgar_Kniht prisijungimus tai karolis_Rell pavogęs jo anketa buvo ir dar nesamones darė. O kad netas dingo tu prapusk tikriausiai neto laida ištraukei savo. ;D

P.S Ir nesakyk kad iš oro,ss net matosi kad parašiau už anketų vogima,jei ne aš tai velnias žino ko būtum pridirbes Edgar_Knight anketoje.

sjp parasei kad be neto busiu, o jeigu parasytum kad mama atjunks intika tada nieko nebutum, pats kaltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Rell

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Aurimas_Baskett

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): krc sjp parase kad be neto busiu (ddos) ir veliau pradingo man netas

4. Įrodymai (BŪTINA):

2741c535365d891c93e4c26670669cd9718.png

dalbajobas lenda i mano acc išiminėja litus su Ernestas _Blue ir po velnias žino kas atsitinka tam popieriniam intikuj ir ant musu visa kalte verčia ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

dalbajobas lenda i mano acc išiminėja litus su Ernestas _Blue ir po velnias žino kas atsitinka tam popieriniam intikuj ir ant musu visa kalte verčia ...

Cituoju Ernesto zodzius: Edgaras priejo prie manes ir dave 200k for free :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Cituoju Ernesto zodzius: Edgaras priejo prie manes ir dave 200k for free :D

Taip,o tu su jo accauntu prisijunges buvai,jei manai kad IP adresiukai nieko nereiškia ir kad bumeris su juska durni tai ok ;D Protingas labai,intelekto koficijantas mažesnis nei mano šuns. Taip kad acc nupisinėji,sėdi bane ar be intiko,nereikia išsipisinėt ir viskas bus oki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sjp parasei kad be neto busiu, o jeigu parasytum kad mama atjunks intika tada nieko nebutum, pats kaltas

Ir kaip būtų atrode,mama tau isjunks intika ;D Ir niekas taves neddosina. Taip kad neverki,dar tuoj dar ir ban gausi už anketų vogima..

P.S pakalbėsim mokykloje ;D Niekas taves nejudina nes tu niekam neįdomus. ;)

Va pasižiūrėk,įrodymai buvo pateikti,dabar bandyk mum su edgaru kenkti tiek kiek nori : http://sarg.lt/index.php?/topic/218012-apsaugos-papeikimu-skiltis/page__pid__2676315#entry2676315

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...