Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Valdis_Ping

Pagalbos del GTA 2mln atlygis

Klausimas

Hebryte kas gali būt klavetūra viską veikia tik žaidime neveikia nei viena raide tik rodykles nustatymai viskas ok nustatyta yra, padėjusiam 2mln, žaidimas katik irašytas, pc gavau šendien nėra naujas, rodykles veikia žaidime su jom galiu vaiksčiot bet enter g f ir w a s d neveikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

32 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

 

Sveikas Galbūt tu tesiog  Kažką Pridirbai ir tesiog visi HOTKeys nuimti pabandyk nueiti i nustatymus ir ten kur visi mygtukai gali būti :)

 

Pas mane krč žaidime išvis klavetūra neveikia, taip visur veikia tik žaidime neveikia nei viena raidė tik rodykles shift ir pelyte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gali būti ir dėl draiverių, bet pabandyk į žadimą nuėjęs paspaust ESC > Options > Controller Setup > Tada Cinfoguration Mouse + Keys > ir tada Restore Default.

Pas mane visada yra Cinfoguration Mouse + Keys  ten valdymas viskas ok teisingai padaryta tik žaidime nei w a s d  nei enter ir kita neveikia veikia tik rodykles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Options> Controler> ir ten kažkaip turi būti USE DEFAULT ar kaip kad pdaryt pradinius nustatymus

 

Nu pameginsiu

Ant seno PC man buvo taip jei pvz as TS pajunges ar koki nors Game Booster man neveikia klavietura gal pas tave kas nors pajunkta gali but 

Pameginsiu išjunkt kas nereikalinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bandyk kompiuterio kalbą kitokia nustatyti , ta prasme ne ne ALT + SHIFT o per control panel

Pakeičiau į anglų kalbą vistiek niekas neveikia, taip man viskas veikia tik žaidime neveikia nei viena raidė, veikia tik rodyklės shift ir pelytė. Padėkit!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...