Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zmogus_Why

Zmogus_Why (Vis dar aš)

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Apsieisim       FB- https://www.facebook.com/virgilijus.pamparas
Pravardė? Neturiu
Amžius? 17
Zodiako ženklas? Šaulys
Kur gyveni? Joniškis-Marijampolė
Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi Fitnesu , man šis sportas pastaruoju metu pradeda patikti , norėčiau ir pats kadanors sudalyvau varžybose , šiuo metu nebesportuoju darau pertrauka, esu dalyvaves moksleiviu štangos spaudimo varžybose tt.. .Esu sportininkas , sportuoju dėl savęs ne dėl rezultatu , noriu turėti tobulas kūno formas ir stengiuosi tai užsibrėžtai įgivendinti.Esu susidomėjęs Kick-Boksu , žiūriu tau video ir megėjiškai praktikuojuos.
Ką veiki laisvalaikiu? Su draugais lekiame i kluba , ar šeip chebra susitinkame pasišnekame , leidžiamie laiką draugų ir draugių gretose.
Kiek laiko žaidi serveryje? su petraukomis esu jau sęnas žaidėjas tai nuo Sarg.lt atsiradimo.
Bei chebra nustotik rašyti, kad kažkas kitas žaidžia ar perpirktas acc mano, buvau outine's , tai supraskit patys. :)
Ar ilgai žaidi SA-MP? Taip 6 metai.
Kokius filmus mėgsti? Siaubo ,
Veiksmo , Dramas.
Kokios muzikos klausai? Pagrinde Tai kas man patinka , o man patinka įvairi pvz daugiausia pastaruoju metau klausau House , Repo , 


 Va visas listas.
Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Taip Kišeninį pinčerį.
Turi brolių, seserų? Sese .
Koks tavo gyvenimo tikslas? Surasti gyvenime laime taip, kad kiti pavydėtų ir lygiuotusi į tave patį , nes tu esi pats sau savo gyvenimo kalvis .
Kokie tavo privalumai? Bendraujantis , neieškantis žodžio kišenėje , mėgstantis pažaisti pokeri , užsispyręs.
Kokie tavo trūkumai? Esu abejingas darbui kurio nemėgstu dirbti.
Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
0d7857d215fe913d0a0f8e5dd65d4171472.jpg
c686e467af29db76cd6f44af0fafad4189.jpg
Tas po dešine ------>

a9b5f0a88184a8f7fe04192a324e8118330.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...