Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Angus_Younq

Frank_Pecora

Rekomenduoti pranešimai

1.Vardas? Sigitas
2.Pravardė?(Nebūtina) Sigutė
3.Amžius? 19
4.Zodiako ženklas? Kuoka
5.Kur gyveni? Kaisiadoryje
6.Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? kokie dar burelai as laisvo laiko ntr, o seip tai lankau sahmatu bureli ten rimtas sportas reikalauja daug jegu ir fizino pasiruosimo
7.Ką veiki laisvalaikiu? drocinu ant matkes mokytojo fotkes
8.Kiek laiko žaidi serveryje? ne
9.Ar ilgai žaidi SAMP? jo
10.Kokius filmus mėgsti? daugiausia tai pamokas zuru forume kaip nardyti, o seip seku naujenas ape kostumius naro
11.Kokios muzikos klausai? muzikos neklausau ziuru tik filmus kaip nardyti servery ir mokausi is ju
12.Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? turiu tevo dalgi
13.Turi brolių, seserų? turiu bratka tas nusigeres sedi prageres sava bulka
14.Koks tavo gyvenimo tikslas? ismokti kelnoti zonoj muila
15.Kokie tavo privalumai? turiu uzsibrezta tiksla: zonoj kelti muila, bei groti pijaninu, ce mano autoritetas
16.Kokie tavo trūkumai? nemegstu pimpalu baliaus
17.Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

 

visu pirma mano FB - https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

 

O ce jaunimkei po pamoku mokytoja is pamakos isvare uz telefana per pamoka naudojima

37b69ac31a1b3deb94aaaff44b87b89d520.jpg sory uz kleidas :( tesog man is letuviu 3,1 iseina nzn ka ir bepasakyti ;( verkti noras
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D. Oba koks gražuolis, pzdc. Sigitas, dar tokį vardą sugalvot :D. Gražiai išėjau . :D. ir šjp aš iš kdn ir vardas Julius, pataisyk.

jeigu nori pabazarint ainam į kokį tinychata, pamatysi gyvai, Ten panašesnis į šitą atrodau. bet čia stumia šiais laikais tie vaikai net taip :P, vuo šito nesitikėjau, pakėlėt nuotaiką :D

 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...