Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mccarei_Tfozzi

Arnoldas_George

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Arnoldas_George

O jei man lagino, kad bet kokią mašiną ir per nepakrautus objektus galiu važinėti? Kas tada. Butu bet daugiau informacijos jei būtum mano pingą pamatęs. Apie 300-500ping buvo ir išvis nieko nekrovė, O dėl Swat mašinos tai ji buvo užvestą ir įlipes į ją galėjau važiuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O jei man lagino, kad bet kokią mašiną ir per nepakrautus objektus galiu važinėti? Kas tada. Butu bet daugiau informacijos jei būtum mano pingą pamatęs. Apie 300-500ping buvo ir išvis nieko nekrovė, O dėl Swat mašinos tai ji buvo užvestą ir įlipes į ją galėjau važiuoti. 

Numačiau šita atmazą, jei lagina, vistiek negali važinėt su mašina, o dar chate matos kaip rašai ,,pasivažinėjam“ visi sulipat ir išvažiuojat per vartus :D. Jei būtų lagine, buto rode man kad ESC spaudinėji ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnoldas_George

Numačiau šita atmazą, jei lagina, vistiek negali važinėt su mašina, o dar chate matos kaip rašai ,,pasivažinėjam“ visi sulipat ir išvažiuojat per vartus :D. Jei būtų lagine, buto rode man kad ESC spaudinėji ir t.t

Tu supranti toki dalyką, kad man laggas tikrai didelis buvo, bet man išivis objektų nerodė, o dėl mašinos tai sakau, kad jį buvo užvestą ir leido važinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnoldas_George

Ir beto, jau senai neleidžia pasimti tu darbinių mašinų. Bumeris čia viską žino. Ir dar užmiršau paminėti, kaip parašiau su "pasivažinėjam" tai iš kur tu žinai kada aš jį parašiau, man tada kaip ir sakiau žiauriai lagino ir tas pasivažinėkim tik po 5-7sec suveikė nuo parašimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...