Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domas_Bromukas

[EN] Youtube Gameplays kanalas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš esu MindReflex ir šiandien aš norėčiau jums pristatyti savo kanalą kuriame aš keliu žaidimų gameplays (GTA IV, The Forest, FEAR3, CoD4...) ir labai norėčiau jūsų, kad visgi ateitumėt pažiūrėti ir gal net rasti kas jums patinka smile.png. Video būna kas diena, bet per savaite turiu vieną laisvą dieną arba neikeliu video jai streaminu.


 


 


 


Nuoroda į kanalą:


 


https://www.youtube.com/user/MindRelfex


 


Naujausias video:


 


https://www.youtube.com/watch?v=LG_dn7QcS0c&list=UUKO6eupTWaKLSVq3iefVBkw


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakyčiau ,kaip lietuvoj gyvenantis anglu dar puse velnio tavo. Tas pats kaip anglijoj lenkai kalba angliškai :D Beja, nenaudok keiksmažodžiu kalbėdamas. Anglai žiauriai to nemėgsta ir vien tik del to tau gali Dislike pist. ''Shit'' priskaitomas keiksmažodžiu. Ir kai kaška kalba per žaidima tu nekalbėk pasakyk, kad paklausom ka kalba ir kai krauna geriau kalbėk ir išsakyk ka nori del to ,kad trugdai girdėti ir ne taip idomu :). Čia tik mano nuomonė :). Aš pats iš anglijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakyčiau ,kaip lietuvoj gyvenantis anglu dar puse velnio tavo. Tas pats kaip anglijoj lenkai kalba angliškai :D Beja, nenaudok keiksmažodžiu kalbėdamas. Anglai žiauriai to nemėgsta ir vien tik del to tau gali Dislike pist. ''Shit'' priskaitomas keiksmažodžiu. Ir kai kaška kalba per žaidima tu nekalbėk pasakyk, kad paklausom ka kalba ir kai krauna geriau kalbėk ir išsakyk ka nori del to ,kad trugdai girdėti ir ne taip idomu :). Čia tik mano nuomonė :). Aš pats iš anglijos.

 

Na manau, kad tavo tiesa, daug žmonių sakė, kad taip nedaryti tai pabandžiau sukurti video be jų (nelabai turbūt kas gavos), bet keli žmonės tiesiog pasakė, kad nevartoti jų perdaug (kas 15sec. ir pan.) tai net nežinau, turbūt teks bandyti atsiplėšti nuo jų.

 

Video kuriame bandžiau kalbėti be keiksmažodžių:

 

https://www.youtube.com/watch?v=b4_D9tt_j9E&list=UUKO6eupTWaKLSVq3iefVBkw

 

Visai įdomu, nes kaip ir dauguma pabrėžė, kad čia kažkas naujo, o ne vien 10metų senumo žaidimas. Sėkmės toliau žaidžiant bei kuriant video

 

Ačiū tau labai :)

 

pz pramušė ir mane :DD P.S sw rawr ;**. O šiaip tai mldc ,kad ne vien pūni prie sarg

 

Ačiū ir tau :)

 

Žmogus nors kažkaip leidžia laisvalaikį prie naujų žaidimų ne taip kaip tu nolifina sarg'ą ir filmuoja kaip važinėja krč šaudo, daužo. Geriau patyletum :)

 

Ačiū už tavo nuomonę ;)

 

Sarg mldc nestūmk,bet aišku , geriau žaisti kitus game.

 

Na pats ankščiau sarg lošiau (ofc jai aš čia esu tai tikrai lošęs ;D), lošiau tiek su klasiokais tiek be, bet ilgai nelošiau, net neturiu 100k xp, nes man vis patinka kąnors įvairesnio pažaisti, o šitie iš lietuvių " pagrindinių" žaidimų jau yra atsibode.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...