Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Maklоudas

Butai?! Čiaa geras!

  

126 balsai(-ų)

  1. 1. Ar norėtumėte to?

    • Norėčiau, skamba viliojančiai
      108
    • Visai nieko, norėčiau
      13
    • Nedomina
      0
    • Nereikia
      5


Rekomenduoti pranešimai

Taip, įdėja tikrai pagyvintų serverį, bet pagalvokime ir apie tai, kad butai, su interieru sukels papildomų problemų su vadinamais lagais serveryje. Ir taip nėra pasaka, ypač, žaidėjams, kurių "dėžės" nepernaujausios. Pridėjus nemažai objektų (manau kiekvienas savo butą nudekoruotų nemenkai) sukeltų nemažai problemų. Aš asmeniškai turiu vidutinio galingumo kompiuterį ir patiriu smarkų FPS`ų kritimą važiuodamas pro namus, su keičiamu interierų, nes visi sarg`e stato takeshi pilis, baldų daugiau, nei reikia. Manau ši įdėja galėtų būti atlikta, bet su nustatytu įmappintu interieru, ar padarytas vienas didelis būstas, parduodamas už milus ar kreditus mėnėsiui (kaip vila LS rajone, su sumappintu interieru, garažu). Toks variantas būtų paprasčiausias, nepridarytų problemų ir būtų šiokia tokia naujovė. Tai mano nuomonė.

Žinoma, kad nesukelti lago, galima būtų apriboti, baldų kiekį bute, ir bute juk nestatysi ten kažko įmantraus, tiesiog jame baldus sustatyti, kaip tau gražu ar patogu. Manau tai nebūtų kažkoks lagas milžiniškas. Mano kompas yra prastas, tačiau, važiuojant per lv, per tuos namus įrengtus, nėra kažkokio lago didelio, neibent pas tave kompas visiška griuvena ir dėl tavęs nedaryt jo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinoma, kad nesukelti lago, galima būtų apriboti, baldų kiekį bute, ir bute juk nestatysi ten kažko įmantraus, tiesiog jame baldus sustatyti, kaip tau gražu ar patogu. Manau tai nebūtų kažkoks lagas milžiniškas. Mano kompas yra prastas, tačiau, važiuojant per lv, per tuos namus įrengtus, nėra kažkokio lago didelio, neibent pas tave kompas visiška griuvena ir dėl tavęs nedaryt jo. :)

 

Nekalbėkime apie mane. Mano kompiuteris nėra prastas, jei tu pakankamai lępus, ir gerą kompiuterį, su kuriuo tau nuo visų "takeshi" pilių nemuša FPS`ų, nereikia laikyti, kad mano kompiuteris visiška griuvena. Pora butų, su jau padarytu interieru būtu nuostabu, bet butai su keičiamu interieru sukeltu problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nekalbėkime apie mane. Mano kompiuteris nėra prastas, jei tu pakankamai lępus, ir gerą kompiuterį, su kuriuo tau nuo visų "takeshi" pilių nemuša FPS`ų, nereikia laikyti, kad mano kompiuteris visiška griuvena. Pora butų, su jau padarytu interieru būtu nuostabu, bet butai su keičiamu interieru sukeltu problemų.

Taprasme, aš nesakau, kad ten būtų perstatomos sienos ir panašiai, pridedama baldų be reikalo. Būtų galima po 50 baldų būtui. Tai visam pastatui reikėtų apie 500 - 1000 baldų. Baldų Tai manau kaip dideliui pastatui nėra daug, ir šiaip jei jau labai muš tau tą fps, tai apvažiuok per aplinkui, bet nemanau kad tai gali nutikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už tik daryt taip, kad į šiuos butus negalėtų dėtis savo baldų, būtų tik tie kuriuos įdeda Bumeris, nes pagalvokit juk butai būtų mieste ir jei kiekvienas buto savininkas keistų savaip interjerą, tai lagas mieste būtų tikrai didelis. Bet idėja tikrai patiko ir sakau už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...