Eiti į turinį
Rytis_Grаnds

Konsultacijos dėl Laptopo

Rekomenduoti pranešimai

tai jau..., turiu 5520 inspirona jau virs 2 metu ir problemu nera, issivalau dulkes kas puse metu ir jokiu problemu del perkaitimo nera

Dell del ausinimo retai problemu turi, nebent neisvalai laiku. Pas Dell Inspiron serijas - 60% buvo jie atvezami pas mus i servisa tvarkyti, ir 55% buvo softines problemos arba HDD, driveriu rasti tinkamu jam tikrai nera lengva.

 

O kokia maždaug ta kaina visos naujos aušinimo sistemos? Nes prieš neseniai turėjau problemų, tai kietasis diskas buvo paėjęs ir ramai perdegę, jei brangi ta sistema tai nei neapsimoka keisti. Meistras sakė, jog aušinimo padai yra kaip tik geriau, reikia juos naudoti.

Nuu nauja ausinimo sistema gali pasieiskoti ebay/amazon pagal tikslu modely laptopo.

Nu as pats galiu sakyti kad esu "meistras" nes pats ju esu priardes ir dirbes prie ju taisymu, tai pasakysiu tik tiek kad tie padai numusa 1-2 laipsniu maziau, geras kuris kainuoja kelis simtus iki 5 gal net 10 bet ne daugiau.

Tie padai istikro reikalingi zmonems kurie turi kompiuterius ant keliu, pagalviu, kaldru ir panasiu dalyku kas uzkimsa ausinima kompiuterio ir pradeda rinkti dulkes, bet nepamirsk visos dulkes kas bus ant kaldros papuls i ausinimo pada ir visa tai jugi pucia i kompiuterio vidu.. Tai kuo cia jie tokie naudingi? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dell del ausinimo retai problemu turi, nebent neisvalai laiku. Pas Dell Inspiron serijas - 60% buvo jie atvezami pas mus i servisa tvarkyti, ir 55% buvo softines problemos arba HDD, driveriu rasti tinkamu jam tikrai nera lengva.

 

Nuu nauja ausinimo sistema gali pasieiskoti ebay/amazon pagal tikslu modely laptopo.

Nu as pats galiu sakyti kad esu "meistras" nes pats ju esu priardes ir dirbes prie ju taisymu, tai pasakysiu tik tiek kad tie padai numusa 1-2 laipsniu maziau, geras kuris kainuoja kelis simtus iki 5 gal net 10 bet ne daugiau.

Tie padai istikro reikalingi zmonems kurie turi kompiuterius ant keliu, pagalviu, kaldru ir panasiu dalyku kas uzkimsa ausinima kompiuterio ir pradeda rinkti dulkes, bet nepamirsk visos dulkes kas bus ant kaldros papuls i ausinimo pada ir visa tai jugi pucia i kompiuterio vidu.. Tai kuo cia jie tokie naudingi? :)

Na pas mane kompas pats ant stalo padėtas, po kompu padas. Na nežinau, reiks bandyti žiūrėti ką nors. Dėkui už info :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man buvo tokia bėda,prapučiau su kompresorium,ir nusipirkau už 25LT Stovą loptopui kur iš apačios pučia,dabar viskas puikiai nes kaip kaisdavo pc lagindavo labai,manau inverstuok 25LT pabandyk :)

 

 

Termopasta pasikeisk, ir pravalik dulkes.

Dėkui už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...