Eiti į turinį
Dariune_Tvajumat

Firmines prekes

Rekomenduoti pranešimai

Naudoju A4Tech Bloody pelę su kilimėliu, Logitech klavą ir webcam'ą su built-in mikrofonu, Cambridge Soundworks kolonėles, Phillips ausines žaidimams ir Audio-technica muzikai, Samsung monitorių... TP-Link ir Linksys routerius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

lol visi vaikai su siberia v2 sedi, man jos taip suck :(( Garso ten jose nerasta gal patogios nes lengvos, but still odines pagalveles po 1-2 valandu prakaituoja ausys ka tu, dezodorantu pasitepk jas nes smirdet prades ir tos

Anderson pelyte naudoju zjbs tokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

lol visi vaikai su siberia v2 sedi, man jos taip suck :(( Garso ten jose nerasta gal patogios nes lengvos, but still odines pagalveles po 1-2 valandu prakaituoja ausys ka tu, dezodorantu pasitepk jas nes smirdet prades ir tos

Anderson pelyte naudoju zjbs tokia

zaidimams ausines o ne dj'inti :/ kadangi as naulaiferis vos ne visa diena prasedziu su tom ausinem tai nei prakaituoja kazkas nei skauda ausu xd maziau gal tu review skaityk seni o pats nusipirk ir isbandyk kazkada o ne ant visko kas tau nepatinka hateink :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

lol visi vaikai su siberia v2 sedi, man jos taip suck :(( Garso ten jose nerasta gal patogios nes lengvos, but still odines pagalveles po 1-2 valandu prakaituoja ausys ka tu, dezodorantu pasitepk jas nes smirdet prades ir tos

Anderson pelyte naudoju zjbs tokia

garsas yra, viskas normaliai, kad ne muzikos kurimui yra tikslaii, o apie prakaitavima tai sitas rly suks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...