Eiti į turinį
Benas_Ziurkenas

LG G2 D802

Rekomenduoti pranešimai

uzpisa kad isjungimo mygtukas ant nugaros, plius integruota batareika tai kai pasibaigs garantinis tj jau pzda bus jei pareis baterija. Ekranas asmeniskai man jau per didelis, o kaina jo nukris po nauju metu 100%, tai siulau tada pirkt. A ir dar mygtukai man lb nepatinka kad nera to home mygtuko, tik kai sviecia tlf td gali spaust, del to nervina, ir kazkaip nemaloniai rankose laikyti ji :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pats jau turiu 4 mėn, ir visur jame pliusai, klasiokai turi tuos šlamtsungus ir skundžiasi kad lagina, ta daviau su savo G2 pabandyt, pamatę sakė šūdas, bet bšk pažaidė ir sako zjbc, manau sekantis telefonas irgi bus LG...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Teko turėti šį telefoną prieš metus. Tikrai buvo turbūt geriausias mano pasirinkimas tuo metu, minusų telefone net nebuvo, viskas labai gerai veikė ir t.t. Lyginant kitus panašios kainos telefonus, tai šitas manau būtų pats geriausias pasirinkimas, nors dar reikėtų pagalvot ir apie Nexus 5, nes kainuoja beveik tiek pat ir abu yra kiek panašūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas ziauriai apsimoka jy imti as jy turiu jau kaip ir puse metu ir viskas veikia puikiai nei lagina nei ka, na o tie visokie samsungai yra lageriai turi du klasiokai tuos s3 ir jau pas viena lagina nors jis tik viena savaite ilgiau turi negu as savo LG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...