Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Baudejas_Evaldas

Baudejas_Evaldas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Baudejas_Evaldas

Sveiki,mano:

  1. Vardas?  Evaldas
     
  2. Pavardė? Ažubalis
     
  3. Amžius? Septiniolika metų
     
  4. Zodiako ženklas? Jautis
     
  5. Kur gyveni? Gyvenu Lietuvoje-Vilniuje
     
  6. Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi programavimu,matematika,braižyba bei kompiuteriais.Šiuo momentu jokių būrelių nelankau
     
  7. Ką veiki laisvalaikiu? Daugiausiai laisvalaikiu būnų su draugais,pažįstamais,užsiemu darbu(ar šiaip žaidžiu) sedėdamas prie kompiuterio, padedu kitiems su matematika.
     
  8. Kiek laiko žaidi serveryje?Serverije žaidžiu ne per daugiausiai, nes neseniai pradėjau lošti SARG.LT projekte, šiuo metu tik 2 dienos
     
  9. Ar ilgai žaidi SA-MP? SA-MP pasakius lošiu pakankamai mano atžvilgiu, nei per mažai, nei per daug, atminusavus visas pertraukas gaunasi apie 3 metai.
     
  10. Kokius filmus mėgsti? Siaubo,veiksmo filmus.
     
  11. Kokios muzikos klausai? Klausausi visokios, kokios įmanoma - Random.
     
  12. Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Taip, turiu katę,Tvisčio katė/Skvitenas
     
  13. Turi brolių, seserų?Taip turiu 1 brolį,1 sesę
     
  14. Koks tavo gyvenimo tikslas?Pirmiausiai užbaigti mokslus ir įgauti gerą išsilavinimą,tada jau darbas,šeima ir laimingai numirti.
     
  15. Kokie tavo privalumai?Esu kantrus,kominakabilus,mėgstantis dirbti prie kompiuterio,visalaik užbaigiu duotą darbą.
     
  16. Kokie tavo trūkumai? Trūkumus kiekvienas manyje įžvelgia skirtingai, tai priklausys kaip Jus į mane žiūrėsite ;)
     
  17. Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1456543_706142462803908_293994451898416549_n.jpg?oh=ac5190e7ef5cecd73a5ed73d7a1388f4&oe=551AA1FE
    Vidurinys, daugiau foto neturiu, nesu tas, kuris daug fotografuojasi :D
    Nebent ant profilio nuotraukos kita foto ;-0
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...