Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Saulius_Balamota

Kaliasik_Samp

Rekomenduoti pranešimai

jo gerai padirbeta su fotoshopu

 

 

Ar tikrai aš buvau prisijunges šiuo laiku jūs kašką klystate

p.s atidavinėju savo acc Pitbulis_Pitbuliukas kam man čia vokti kitų?

 

 

Kaip aš galėjau būti prisijungęs su savo acc jai Aš buvau pas darugę ir gryžau kaškur po 21:30?

 

 

Taip tikrai jis nebuvo namie nes jis buvo pas mano sesery,tai kad čia buvo pavogtas jo acc. mano ir buvo pavoges ir buvo ta pati situacija.

 

 

http://www.part.lt/img/314c7c8637e58804904beb838f5ec23c81.pngbuvau prisijunges y čia seniau tad mano acc galėjo pavokti...

 

 

Deje šitas acc yra nevoktas jis yra ir Nazaro kaip jy vadina jis yra keistas na čia kita visai

 

 

Galit bausti bet tikrai buvau prisijunges seniau y ta ir ten viska suvedziau

 

Jo neturėdamas fotošopo padirbinėju ;D nejuokink bei dar per admin // rasė ban kas nors. Taigi padirbinėju? Sėkmės.

Bei jau tu čia ne ant pirmo acc esi taipos padares. Tu seniau prisijungdavai susikures acc ir pradėjai per /v rasyt bet mes nespėdavome užmutinti taspats kaip ir ant šito buvai padares prisijungiai parasiai per /s ir išėjai off tai aiškiai parodo kad vogi acc bei prisipažinai pats.

 

Štai tau dar iš vakar ft radau bei jeigu reik dar turiu prisidares tu ft kaip sakai tipo pavogtas acc katik prisijungiau ir radau mute. O juk buvo ID tavo taspats:

af28186a5bac8e168d3697fc787c76a6616.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rašyk admin papeikimą.

 

Bet juk aš parašiau skundą tai tu turi pranešti apie žmogaus nusizengimą o ne rašyk ppk admin. Tai kdl savo darbo neatlieki? tu ir esi skirtas atlikti savo darbą o ne tinginiauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1d31ab4747ad552bbc8321004fb616fb643.png Štai nuotrauka kuri yrodo kad čia mano acc pavogtas o ne aš pavogiau mano ip yra 5.20.33.81 ss galiu kad toks mano ip bei šendieną taip pat buvau pas draugę gryžau 20:40 kaškur tai kaip po 19:** kaškiek aš galėjau būti žaidime???? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...